رفتن به مطلب

محصولات ناخواسته و اضافي در ليست سفارشات

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشيد

در نسخه 1.4، پس از پرداخت نهايي، در ليست سفارشات غير از محصول مورد نظر، محصول يا محصولات ديگري نيز وارد مي شود كه كاربر سفارش نداده است! البته اين مورد پس از انجام فرآيند تاييد سفارش و در ليست سفارشات هم كاربر و هم مديريت ديده مي شود و نه در حين خريد. قبلا از راهنمايي شما صميمانه سپاسگزارم.

تصوير مشكل : http://presta-shop.ir/attachment.php?aid=405

post-504-14373017505771_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکلی نیست که به صورت متداول در 1.4 وجود داشته باشه. شما تغییراتی در تنظیمات ندادید؟ چطور محصول در سبد هست اما قیمتش محاسبه نشده؟

شما از گزینه بسته (pack) هنگام افزودن محصول استفاده نکردید؟

لینک به دیدگاه

خواهشمندم خودتان اين موضوع را تست كنيد. هيچ تنظيم خاصي انجام نپذيرفته و محصولي به بصورت بسته تعريف نشده است. متشكرم

http://shop.parskhazar.com

لینک به دیدگاه

مشكل در فعال كردن دكمه حذف سفارشات و ريست كردن شماره سفارشات در ديتابيس بود. به عنوان مثال در سفارش جديد شماره 2، تمام ارجاعات و كالاهاي موجود در شماره سفارش 2 حذف شده قبلي نيز مشاهده مي شد.

اين موضوع را صرفا براي استفاده ساير دوستان عنوان كردم كه يا دكمه حذف سفارشات را فعال ننمايند يا در صورت فعال نمودن، به روش زير عمل نمايند:

1- ريست نكردن شماره سفارش ها به جهت برخورد نكردن با يكسان بودن شماره سفارشها

2- حذف تمام ارجاعات از ديتابيس

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

با سلام

منم مشکل دوستمون رو دارم

اما متاسفانه یکسری سفارشات تست که انجام دادم رو با نصب افزونه حذف سفارشات حذف کردم و اکنون با هر سفارش واقعی کالاهایی که با همان آی دی سفارش تست دادم نیز اضافه میشود

راه حل شما برای حل این مشکل چیست؟؟

بنظرم تنها راه حل ساخت سفارش تستی و سپس لغو سفارش هست

مثلا من 10 سفارش تستی ثبت کردم و سپس پاک کردم order ID تا 10 ساخته شده و بعد که سفارشات را پاک کردم ، با ثبت سفارش واقعی توسط مشتری از order ID شماره1 شروع میشود که باعث تداخل در سفارش ها میشود

بنابراین باید 10 سفارش تست ساخته و سپس آن را لغو کرد تا با ثبت سفارش واقعی order ID از شماره 11 شروع شود و تداخلی ایجاد نشود

لینک به دیدگاه

سلام

کلا نیازی به حدف سفارشات نیست و پرستاشاپ به دلیل جلوگیری از همین اختلالات این قابلیت رو برداشته است.

موفق باشید

بله حق با شماست

اما راه حلی که گفته شد برای دوستانی میباشد که با ماژول حذف سفارشات اقدام به حذف سفارشات کرده اند و دچار مشکل ثبت محصولات ناخواسته و اضافي در ليست سفارشات شده اند.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام خدمت همگی دوستان

یه مشکل دارم که خیلی ضروریه

همین چیزی که عنوان کردید رو تو پرستا 1.6 دارم و وقتی مشتری جنسی رو سفارش میده یه سری جنسای دیگه هم اضافه میشه بهش که اصلا تو سایت من نیست 

البته لازم به ذکره که قبلا من برای تست اونا رو وارد کرده بودم و بعدش حذف کردم ولی الان با سفارش بقیه محصولام میاد

لطفا بهم بگید دقیقا چه چیزایی رو تغییر بدم تا این مشکل حل بشه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...