رفتن به مطلب

سرعت دانلود کم در محصولات مجازی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

هنگامی که محصول مجازی می ذارم تو فروشگاه با وجود اینکه سرعت دانلود خودم 250 هست اما سرعت دانلود فایل فروشگاهم 25 و اخرش 45 هستش!

مشکل از کجاست؟

برا اینه که هاستم اشتراکیه؟ البته وقتی رو همین هاست وردپرس داشتم سرعت دانلودش بالا بود.

یا بخاطر خود پرستاشاپه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون آقا دانوش

راهی هست که بشه این محدودیت رو برداشت؟

و اینکه لینک مستقیم بشه و قابلیت ريزوم داشته باشه. چون الان دانلود مستقیم نیست

لینک به دیدگاه

ممنون آقا دانوش

راهی هست که بشه این محدودیت رو برداشت؟

و اینکه لینک مستقیم بشه و قابلیت ريزوم داشته باشه. چون الان دانلود مستقیم نیست

فکر کنم پرستاشاپ خودش فایل ها رو رمزنگاری کنه
لینک به دیدگاه

قابلیت ادامه به نظرم داره. چون لینک هم با این که مستقیم نیست اما با نرم افرار مدیریت دانلود میشه دانلودش کرد.

لینک بر اساس زمان و موقتی است تا نشه لینک رو در جایی پخش کرد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

قابلیت ادامه به نظرم داره. چون لینک هم با این که مستقیم نیست اما با نرم افرار مدیریت دانلود میشه دانلودش کرد.

با دانلود منيجر دانلود میکنم و قابلیت رزوم نداره حالا با توجه ب فرمایش شما این کار خوبیه هرچند ک میتونه قابلیت رزوم یا توقف و ادامه دانلود داشته باشه اما مثلا ب مدت 24 ساعت.

ولی خب مهمتر سرعت دانلوده چون احتمالش هست ی فایل صد مگابايتي بخواد دانلود بشه با سرعت پایین خیلی سخته.

لینک به دیدگاه

با دانلود منيجر دانلود میکنم و قابلیت رزوم نداره حالا با توجه ب فرمایش شما این کار خوبیه هرچند ک میتونه قابلیت رزوم یا توقف و ادامه دانلود داشته باشه اما مثلا ب مدت 24 ساعت.

ولی خب مهمتر سرعت دانلوده چون احتمالش هست ی فایل صد مگابايتي بخواد دانلود بشه با سرعت پایین خیلی سخته.

به جای اینکه یک فایل صد مگابایتی توی هاست خودتون بریزین از سیت های آپلود فایل استفاده کنین که قابلیت پسورد گزاری داشته باشه و پسوردش رو بفروشین فکر کنم بهتر باشه
لینک به دیدگاه

به جای اینکه یک فایل صد مگابایتی توی هاست خودتون بریزین از سیت های آپلود فایل استفاده کنین که قابلیت پسورد گزاری داشته باشه و پسوردش رو بفروشین فکر کنم بهتر باشه

فکر خوبیه اما ممکنه لینک فایلها رو با پسوردش ب اشتراک بذارن
لینک به دیدگاه

می تونید توی قسمت دانلود پسوردی که میزارینتعداد دانلود رو محدود کنید و پسورد فایل چند وقت یکبار رو عوض کنید مثلا توی یه فایل اکسس یا اکسل قرار بدین که خودتون از پسوردها خبر داشته باشید

لینک به دیدگاه

می تونید توی قسمت دانلود پسوردی که میزارینتعداد دانلود رو محدود کنید و پسورد فایل چند وقت یکبار رو عوض کنید مثلا توی یه فایل اکسس یا اکسل قرار بدین که خودتون از پسوردها خبر داشته باشید

می تونید کمی در موردش توضیح بفرمایید، تصور من این بود که فایل رو زیپ کنم و هنگام زیپ یه رمز بهش بدم و تو یه جای دیگه آپلود کنم. و اگه بخوام هر گاهی رمزشو عوض کنم باید دوباره با ی رمز دیگه زیپ و آپلود کنم. که وقت گیره

حالا اگه روش شما چیزی جز اینه لطف کنید راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

می تونید کمی در موردش توضیح بفرمایید، تصور من این بود که فایل رو زیپ کنم و هنگام زیپ یه رمز بهش بدم و تو یه جای دیگه آپلود کنم. و اگه بخوام هر گاهی رمزشو عوض کنم باید دوباره با ی رمز دیگه زیپ و آپلود کنم. که وقت گیره

حالا اگه روش شما چیزی جز اینه لطف کنید راهنمایی کنید.

فایل رو یکبار آپلود می کنید مثلا من از faza 98 گرفتم توی سایتی که فایل رو آپلود کردم انتخابش که می کنید مانند عکس زیر از منوی بالا در مدیریت میتونید رمز براش بزارید و فقط یکبار نیاز به آپلود دارد

post-6868-14373021537305_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...