رفتن به مطلب

مشکل آپدیت نشدن "جمع هزینه حمل" در قسمت "خلاصه" سبد خرید با تغییر تعداد محصول

پست های پیشنهاد شده

وقتی که یک محصول به سبد خرید اضافه می‌کنم و پرداخت نهایی رو می‌زنم، به قسمت "خلاصه" بخش "سفارش" می‌ریم.

حالا مشکل اینه که اینجا اگه روی + یا - در قسمت تعداد محصول کلیک کنیم (به عبارتی تعداد محصول رو کم/زیاد کنیم) قیمت کل آپدیت می‌شه اما "جمع هزینه حمل" آپدیت نمیشه.

توضیح بیشتر:

من برای خریدهای بالای 150 هزار تومان حمل رایگان رو فعال کردم.

پس وقتی تعداد رو کم/زیاد می کنیم باید "جمع هزینه حمل" هم تغییر کنه. (چون با زیاد کردن تعداد محصول قیمت بالای 150 هزار تومن می‌ره!)

نکته اینه که وقتی ماوس رو روی سبد خرید (بالا چپ) می برم هزینه حمل آپدیت شده، حتی وقتی تو بخش "سفارش" به مرحله بعدی (3.آدرس) می‌رم و دوباره برمیگردم "جمع هزینه حمل" آپدیت شده؛ ولی خب به صورت لایو آپدیت نمی‌شه همون موقع که دکمه + یا - رو می‌‎زنم.

ولی قیمت کل رو درست نمایش میده!

چطور این مشکل برطرف می‌شه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ماژول ها، ماژول براورد ارسال و حمل یا اسمی شبیه این رو پیدا کنین

نصب کنین و وارد پیکر بندی بشین، دوتا گزینه داره، خودکار با تغییر هر رشته رو انتخاب و دخیره کنین

وقتی تاپیک بی پاسخ می مونه یا سوالتون تکراری بوده که سرچ کنین به جواب می رسین یا زیاد عجله نکنین تا دوستان بیان و پاسخ رو بدن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از ماژول ها، ماژول براورد ارسال و حمل یا اسمی شبیه این رو پیدا کنین

نصب کنین و وارد پیکر بندی بشین، دوتا گزینه داره، خودکار با تغییر هر رشته رو انتخاب و دخیره کنین

وقتی تاپیک بی پاسخ می مونه یا سوالتون تکراری بوده که سرچ کنین به جواب می رسین یا زیاد عجله نکنین تا دوستان بیان و پاسخ رو بدن

موفق باشید

ماژول «برآورد ارسال و حمل» رو نصب کردم. ولی دقیقاً برعکس چیزی که شما گفتید راه حل مشکل بود! هر چند منطقاً باید راه حل شما کار می‌کرد!

در واقع من الان «چگونه لیست حامل ها بازسازی شود ؟» رو روی «هنگامیکه مشتری بر روی دکمه "برآورد هزینه حمل" کلیک می‌کند» گذاشتم و درست کار می‌کنه!

روی اون یکی حالت مشکل رفع نمیشه.

به هر حال ممنون از راهنماییت.

لینک به دیدگاه

این گزینه که شما ست کردین با کلیک مشتری به صورت دستی هزینه حمل رو حساب می کنه!

باز دوستان بیان و بگن که راه حل همون بود که ارائه شد خیال ما هم آسوده بشه:)

لینک به دیدگاه

این گزینه که شما ست کردین با کلیک مشتری به صورت دستی هزینه حمل رو حساب می کنه!

باز دوستان بیان و بگن که راه حل همون بود که ارائه شد خیال ما هم آسوده بشه:)

حرف شما درسته باید اونجوری کار کنه ولی کاملا برعکس داره کار میکنه. ممکنه مشکل تو ترجمه باشه و جابجا ست شدند. یا اینکه سورس من مشکل داره.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

چرا "جمع هزینه حمل (بدون مالیات) ارسال رایگان!" رو وقتی محصولی رو به سبد خرید اضافه می کنم نشان میده ولی وقتی قسمت پرداخت هزینه ارسال درست هستش

لینک به دیدگاه

وقتی یک کالایی رو به سبد خرید اضافه می کنیم "جمع هزینه حمل (بدون مالیات) ارسال رایگان!" رو نشان میده درست که اون شخص آدرس رو هنوز وارد نکرده چطور کاری کنیم که این پیغام رو نشون نده یا یک هزینه رو نسون بده؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

وقتی یک کالایی رو به سبد خرید اضافه می کنیم "جمع هزینه حمل (بدون مالیات) ارسال رایگان!" رو نشان میده درست که اون شخص آدرس رو هنوز وارد نکرده چطور کاری کنیم که این پیغام رو نشون نده یا یک هزینه رو نسون بده؟

من همین مشکل رو با قالب سهند دارم  لطفا راهنمایی کنید حا بشه 

توی عکس هم هست نمیخوام رایگان بزنه

چون مشتری تازه وارد سایت شده روی خرید که میزنه باید بره ثبت نام کنه سفارش بده اما این همون اول میزنه رایگانکه اشتباه 

چطوری درستش کنم

post-13831-0-42101800-1490392399_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...