رفتن به مطلب

"کمک فوری"- بهم ریختگی لینکها بعد از آپدیت ماژول blockcms

rmoharrer

پست های پیشنهاد شده

سلام.دیروز چندتا صفحه مانند "راهنمای خریدو درباره ما و..." از بخش "تنظیمات-->مدیریت محتوی"درست کردم.سایت رو باز کردم.قبل از اینکه روی یکی از لینکهای مرتبط با بلوک مدیریت محتوی کلیک کنم تمام لینکها درست بودند(ماوس رو روی لینکها حرکت دادم و تو سمت چپ پایین مرورگر آدرس رو درست نشون میداد).

post-7662-14373021599609_thumb.jpg

موقعی که رو یکی از این لینکها (مثلا "درباره ما") کلیک کردم،صفحه مربوطه باز میشه ولی به سایر لینکهای غیر مرتبط (مثلا لیک "تماس با ما" در منوی افقی بالا،لینکهای دسترسی سریع در فوتر) یک مسیر اضافی به اسم content اضافه میشه که باعث میشه لینک بهم بخوره و صفحه page not found بجاش بیاد.تصاویر هم پیوست کردم.ماژول رو غیر فعال،راه اندازی مجدد و هر کاری فکر میکردم انجام دادم و از دیروز تا حالا پای لپ تاپم و نتیجه نگرفتم.post-7662-14373021600446_thumb.jpg

نسخه پرستا شاپ 1.6.0.14 و آدرس سایت هم www.nogl.ir

لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.دیروز چندتا صفحه مانند "راهنمای خریدو درباره ما و..." از بخش "تنظیمات-->مدیریت محتوی"درست کردم.سایت رو باز کردم.قبل از اینکه روی یکی از لینکهای مرتبط با بلوک مدیریت محتوی کلیک کنم تمام لینکها درست بودند(ماوس رو روی لینکها حرکت دادم و تو سمت چپ پایین مرورگر آدرس رو درست نشون میداد).

موقعی که رو یکی از این لینکها (مثلا "درباره ما") کلیک کردم،صفحه مربوطه باز میشه ولی به سایر لینکهای غیر مرتبط (مثلا لیک "تماس با ما" در منوی افقی بالا،لینکهای دسترسی سریع در فوتر) یک مسیر اضافی به اسم content اضافه میشه که باعث میشه لینک بهم بخوره و صفحه page not found بجاش بیاد.تصاویر هم پیوست کردم.ماژول رو غیر فعال،راه اندازی مجدد و هر کاری فکر میکردم انجام دادم و از دیروز تا حالا پای لپ تاپم و نتیجه نگرفتم.

نسخه پرستا شاپ 1.6.0.14 و آدرس سایت هم www.nogl.ir

لطفا راهنمایی بفرمایید.

منوهای اضافی رو از قسمت ماژول و انتخاب مازول افقی حذف کنید
لینک به دیدگاه

ببخشید متوجه نشدم!کدوم منوهای اضافی؟ماژول منوی افقی پپیش فرض پرستاشاپ

غیرفعال است و توش هم هیچ لینک و منویی ندارم.ماژول مگامنو هم که الان روی

تم سایت هست چند تا منو داره که لازمشون دارم و میخوام ویرایش کنم.موضوع

بهم ریختگی لینک فقط مربوط به منوی افقی نیست.اگر از فوتر سایت روی گزینه

های "دسترسی سریع " هم توجه فرمایید بهم خوردند.اگر لطف بفرمایید کمی بیشتر

توضیح دهید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...