رفتن به مطلب

چرا نمیتونم از ماژول جستجوی لایه ای لینک مجزا بگیرم ؟؟

Moh3eN

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

یکی از مهم ترین چیزایی که من برای فروشگاهم نیاز داشتم این بود که بتونم توی ماژول جستجوی لایه ای فیلترای مورد نظرم رو اعمال کنم و بعد بتونم ازش لینک مجزا بگیرم و بتونم مستقیما بهش لینک بدم.

الآن خود ماژول کارش درست هست و فیلترها اعمال میشه و لینک مجزا هم میده. مشکل وقتی هست که اون لینک داده شده رو میخوایم مثلا توی یه صفحه جدید بازش کنیم. صفحه ی باز شده بعد از اینکار، صفحه ی شاخه هست، بدون اعمال شدن هیچکدوم از اون فیلترها !!!

یه مثال مشخص بزنم...

بعد از اعمال فیلترها یه همچین لینکی به ما میده:

www.sitename.com/3-عینک-آفتابی#/جنسیت-مردانه

[align=right]اما بعد اینکه همین آدرس رو توی آدرس بار میزنیم و صفحه لود میشه، تبدیل میشه به:

[align=left]www.sitename.com/3-عینک-آفتابی#

[align=right]و خب، طبیعتا از فیلترای اعمال شده هم خبری نیست دیگه!

ممنون میشم اگر نکته ای هست، بفرمائید که بتونم به نتیجه ی دلخواه برسم. این قابلیت خیلی برام اهمیت داره.

تشکر...

[/align][/align][/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عناوین اجتماعی در ثبت نام مشتری

در پرستا 1.6

با عنوانینی چون herr و frau درج شده است در بخش ترجمه هم پیدا نکردمش اصلاح کنم راهنماییم می کنید

در بخش سفارش هم که یک چند حرف رندم به جای شماره سفارش ثبت می شود که گویا راهکاری ندارد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...