رفتن به مطلب

کمک فوری در راه اندازی فروشگاه

dodoakco

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

پیشاپیش از راهنمایی تون سپاس گذارم

من اول یک بیوگرافی از کار خودمون بهتون میدم

ما 16 سال سابقه در بازار کامپیوتر داریم (البته بردارم 16 سال سابقه داره ;) ) و سایت دیجی کالا و کیمیا آنلاین وچندین سایت دیگه از ما خرید میکنن

ما قصد راه اندازی یک فروشگاه داریم انتخاب من قالب الکترو مارکت هست و با چند تا ماژول به نظرم کامل تر میشه

بنده خودم دانشجو رشته نرم افزار هستم و در برنامه نویس به زبان #c ,c++ , به صورت حرفه ای کار انجام میدم

از اونجایی که من خودم علاقه دارم برنامه نویس تحت وب را یاد بگیرم می خواستم بنده رو هم در این زمینه راهنمایی کنید

بنده می دونم راه اندازی سایتی به خوبی دیجی بالای 10 میلیون هزینه داره(بنده با توجه به کانکشن هام در بازار بیشتر توان کاری را روی قیمت و خدمات میزاریم چون خودمون صاحب کالا هستیم و مطمینم که سایت های فوق در زمینه کامپیوتر و حتی تبلت و لپ تاپ توانایی رقابت قیمتی را با ما ندارند)

ما اهداف دور برد داریم و به دنبال جمع کردن یه تیم برنامه نویسی هستیم

سایت دیجی با asp.net توسعه داده شده

دلیل انتخاب من پرستاشاب وجود سیستم مدیریت قوی و استفاده ار ماژول های زیاد هست

آیا در ادامه که سایت پیشرفت کرد می تونم باز هم از پرستا استفاده کنم

آیا با توجه به دانش کم من در زمینه برنامه نویس تحت وب می تونم خودم تمامی کارای سایت رو انجام بدم

برای شروع باید از کجا باید شروع کنم ؟؟ با توجه به علاقه و استعداد خودم در این زمینه می دونم که می دونم اما نمی دونم باید از کجا و چطور شروع کنم

من خودم برنامه نویس #c رو با یه DVD به قیمت 15 هزار تومن شروع کردم و بی نیاز از استاد تونستم سیستم خوبی در این زمینه طراحی کنم که آخرین سیستم من برای کنترل فروشگاه ها با تگ RFID وده ببخشید از بحث خارج شدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خواسته تون دقیقا چی هست؟ می خواین کسی براتون پرستا رو نصب کنه؟ ادامه کار با پرستا شدنی هست یا نه؟

یه مقدار از برنامه پیش رو بیشتر توضیح می دین؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از جوابدهیتون

ما به اینکه روزی جز بزرگترین فروشگاه تو حوضه خودمون میشیم شک نداریم

من برای شروع کار از قالب الکترو میخوام استفاده کنم

1.میخوام تغیراتی مانند جستجو پیشرفته + پیشنهاد شگفت انگیز رو اضافه کنم

2.قسمت بلاگ

3.که مال اهداف دور برد ما هست 100% با پیشرفت فروشگاه ما نیاز به یک تیم داریم

آیا با جمه کردن یک تیم می توان قالب های بسیار حرفه ای در پرستا توسع داد؟

و خود بنده برای یاد گیری و مدیریت و ساخت ماژول و قالب از کجا شروع کنم ؟

لینک به دیدگاه

ما هم مطمئن هستیم که شما در کارتون موفق می شین

دیجی کالا تا جایی که من اطلاع دارم به صورت مستقیم با وارد کننده ها و نمایندگی ها وارد معامله می شه و محصولاتش رو تامین می کنه، که شما هم در همین حوزه فعالیت دارین

پاسخ سه سوالی که طرح کردین مثبت هست

تاپیک های آموزشی همین انجمن رو برای شروع مطالعه کنین

لینک به دیدگاه

امیدوارم در کارتون موفق باشین

البته در ابتدای کار با توجه به تجربه بهتون میگم که به تنهایی از عهده این کار بر نمیاین و چند تا موردو باید رعایت کنید.

1- سایت قوی به همراه تیم قوی

2- تبلیغات فراوان

بدون هیچ کدام از این موارد موفق نمیشین

همین سایت دیجی کالا که میگین با وجود اینکه رنک شش ایران هستن و شاید نیازی به تبلیغات دیگر نداشته باشن ولی همچنان تبلیغات خود را در سایت های دیگر با رنک های عقبتر از خود ادامه داده اند.

راه بسیار سختی را در پیش رو دارین و هزینه اولیه کارتون اگه می خواهین حرفه ایی کار کنین در حدود پنج میلیون به صورت ماهانه تخمین می خورد این هزینه با براورد تبلیغات و حقوق سه کارمند براورد شده است

چون شما نیاز به یک مدیر سایت و یک تامین کننده جنس و یک پخش کننده دارین و پیشنهاد من این است که به هیچ عنوان با اژانس های پیک موتوری برای سایتتون کار نکنین.

در مورد خودتون هم باید بگم به این صراحت که شما گفتین که با قیمتهای شما نمیشه رقابت کرد باید بگم این حرفتون از روی بی تجربه ایی می باشد چون همیشه دست بالای دست زیاده

مثلا من خودم پخش کننده و وارد کننده ایی رو سراغ دارم که داره با سود پنج هزار تومن رو هر جنسش کار میکنه.

ولی در هر حال امیدوارم سرد نشده و ادامه دهید

با تشکر : پازل

لینک به دیدگاه

ما هم مطمئن هستیم که شما در کارتون موفق می شین

دیجی کالا تا جایی که من اطلاع دارم به صورت مستقیم با وارد کننده ها و نمایندگی ها وارد معامله می شه و محصولاتش رو تامین می کنه، که شما هم در همین حوزه فعالیت دارین

پاسخ سه سوالی که طرح کردین مثبت هست

تاپیک های آموزشی همین انجمن رو برای شروع مطالعه کنین

دقیقا ما هم وارد کننده محصولات جانبی اهم از A4tech و لاجیتک ماکروسافت و................ در زمینه لپ تاپ هم نمایندگی مستقیم لنو و asus داریم

و بقیه وارد کننده مثله گارانتی هماهنگ سازگار و دفتر دبی آواژنگ همه از همکاران کاری ما هستند اصلا من در حوزه کاری خودم به هیچ سایتی توجه نمی کنم ایشاالله که بتونیم در این زمینه خدمت گذار باشیم

امیدوارم در کارتون موفق باشین

البته در ابتدای کار با توجه به تجربه بهتون میگم که به تنهایی از عهده این کار بر نمیاین و چند تا موردو باید رعایت کنید.

1- سایت قوی به همراه تیم قوی

2- تبلیغات فراوان

بدون هیچ کدام از این موارد موفق نمیشین

همین سایت دیجی کالا که میگین با وجود اینکه رنک شش ایران هستن و شاید نیازی به تبلیغات دیگر نداشته باشن ولی همچنان تبلیغات خود را در سایت های دیگر با رنک های عقبتر از خود ادامه داده اند.

راه بسیار سختی را در پیش رو دارین و هزینه اولیه کارتون اگه می خواهین حرفه ایی کار کنین در حدود پنج میلیون به صورت ماهانه تخمین می خورد این هزینه با براورد تبلیغات و حقوق سه کارمند براورد شده است

چون شما نیاز به یک مدیر سایت و یک تامین کننده جنس و یک پخش کننده دارین و پیشنهاد من این است که به هیچ عنوان با اژانس های پیک موتوری برای سایتتون کار نکنین.

در مورد خودتون هم باید بگم به این صراحت که شما گفتین که با قیمتهای شما نمیشه رقابت کرد باید بگم این حرفتون از روی بی تجربه ایی می باشد چون همیشه دست بالای دست زیاده

مثلا من خودم پخش کننده و وارد کننده ایی رو سراغ دارم که داره با سود پنج هزار تومن رو هر جنسش کار میکنه.

ولی در هر حال امیدوارم سرد نشده و ادامه دهید

با تشکر : پازل

کاملا با گفته شما موافقم اتفاقا خوده ما هم واردکننده بازار کامپیوتر هستیم حتی دفتر دبی داریم به خاطر همین خدمتتون عرض کردم در حوضه که خودمون وارد کننده هستیم مانند جانبی کامپیوتر و لپ تاپ(asusوLenovo) و برخی مدل های تبلت و پرینتر اطمینان می دم ما دسته اول بازار هستیم

من در قسمت موبایل نمی تونم همچین ادعایی رو داشته باشم غیر از محصولات گارانتی هماهنگ که بازم مدیر شرکت محمد ملکی از آشنایان بنده هستن وحتی در مورد طرح های ویژه ای صحبت شده امید داریم که ما هم بتونیم خدمت گذار شما سروران باشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...