رفتن به مطلب

eror log اعصاب خرد کن

amirosaheb9944

پست های پیشنهاد شده

به نظر خودتون الان میشه به شما کمک کرد؟

نه گفتین کجا این خطا رو میگیرید؟ نه خطای کامل رو قرار دادید. نه نوشتید چطور شد که این خطا رو دریافت کردید؟ نه آدرس سایت دادین!

لطفا سوالاتتون رو با شرح جزییات مطرح کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه گفتین کجا این خطا رو میگیرید؟ نه خطای کامل رو قرار دادید. نه نوشتید چطور شد که این خطا رو دریافت کردید؟ نه آدرس سایت دادین!

یک فایل eror log در مسیر public html ایجاد میشه که هفته ای یک گیگ از فضا رو اشغال میکنه که مجبورم هر هفته پاکش کنم

فایل رو هم همون لحظه اول ایجاد دانلود کردم که حجمش کم باشه براتون میزارم اگر میشه کمک کنید . مرسی

SahebElectronic.ir

[code] 

[/code]

فایل eror log

یک فایل eror log در مسیر public html ایجاد میشه که هفته ای یک گیگ از فضا رو اشغال میکنه که مجبورم هر هفته پاکش کنم

فایل رو هم همون لحظه اول ایجاد دانلود کردم که حجمش کم باشه براتون میزارم اگر میشه کمک کنید . مرسی

SahebElectronic.ir

eror log رو اینجا آپلود کردم

http://s6.picofile.com/file/8194108334/error_log.rar.html

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم از این هایی که ثبت شده خطا نیست. به مدیر سرورتون اطلاع بدید لاگ هشدارها رو غیر فعال کنند

مشکل حل . فکر میکردم مشکل از سایتمه

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...