رفتن به مطلب

تغییر مکان اسلایدر

تیجی آی

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام :

از قالب پیش فرض و پرستا 1.6 استفاده می کنم.

1- می خوام جای اسلایدر و تصویر بغلیش که از پیکربندی قالب اضافه کردم در موقعیت Top قرارش دادم عوض بشه.... اسلایدر سمت راست بره اون یکی چپ یعنی بالای محصولت ما .

یا این که شاخه ها که تغییر دادم به اسم محصولات ما بیاد زیر منوی افقی قرار بگیره.... در بخش موقعیت ها هر کاری کردم ولی نشد...

2- برای خرید ماژول به غیر از بازارچه آیا سایت http://prestatool*s.irهم می شه خرید کرد؟ این سایت هم برای شماست؟؟ تحت نظر شماست؟؟؟ آیا سایت معتبری هست؟؟ برای نصب ماژول شما یوزر و پسورد هاست رو می خواین؟؟؟؟؟

3- صفحه ی محصول من رو نگاه کنید.... بخش ماژول هم شاخه عنوان محصولاتم به صورت کامل نمایش داده نمی شه و عنوانش راست چین بشه و می خوام بالاتر قرار بگیره یعنی زیر عکس محصول .... اگر نیاز به کد نویسی داره کدش رو برای من ارسال کنید...

4- نقشه ی سایت من رو مشاهده بفرمائید .... تصاویری به شکل علامت سوال در نقشه ی سایت من وجود داره می خوام این تصاویری که به صورت علامت سوال هست حذف بشه....

با تشکرpost-8012-1437302173254_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. جستجو کنید

2. خیر به هیچ وجه وابستگی به ما نداره اون سایت. قبل از خرید از سایت های متفرقه تاپیک کلاهبرداری با نام پرستاشاپ رو مطالعه کنید

3. نیاز به استایل دهی و تغییر در فایل tpl ماژول مربوطه داره

4. باز هم نیاز به تغییر در tpl فایل sitemap داره

5. پیشنهاد من به شما تغییر قالب و انتخاب قالبی حرفه ای تر هست

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از پاسختون.... برای سوال یکم چون خیلی حیاتی هست بیشتر راهنمایی کنید خواهشا....

بگید چه تغییری در فایل tpl بدم که درست بشه...

خواهشا جواب ها رو نیمه رها نکنید...

من یک ماژول منو می خوام که تو بازارچه نداره... قالبی هست که خودش مگامنو افقی و عمودی روش نصب باشه؟؟؟ یا باید این ماژول ها جداگانه نصب بشن؟ شما ماژول مگا منو چند سطحی رو دارید؟؟

مشاهده بفرمائید مازول منو من رو ... هر کاری کردم ماژول شاخه هام رو نمی تونم بیارم تو منو تو پیکربندی منو افقی شاخه ها حذف شدن... راهی هست که بشه درستش کرد؟

لینک به دیدگاه

برای جابجا کردن بنرهای کنار اسلایدر باید با css آشنا باشید. آموزش کار با فایرباگ (firebug) رو در انجمن مطالعه کنید

ماژول مگامنو رو فعلا نداریم

و اما درباره سوال آخرتون. یعنی چی ماژول شاخه هام رو نمیتونم بیارم تو پیکربندی ماژول منوی افقی؟ منظورتون از حذف شدن چیه؟ خود به خود حذف شدن؟ یک مقداری جمله بندیتون ناممفهوم بود من به شخصه کمی گیج شدم و منظورتون رو نفهمیدم

لینک به دیدگاه

سپاسگذارم

عکس رو پیوست کردم.... شاخه های من حذف شده از لیست... اگه دقت کرده باشین تو سایت منو من خرابه... من صفحات مدیریت محتوا رو اد کردم... شاخه ها رو نمی تونم تو منو بیارم... قبلا بود ولی الان حذف شده.. یک بار ماژول منو افقی رو حذف و بعد نصب کردم ولی درست نشد... می خوام شاخه ها هام رو تو منو افقی داشته باشم...با خرید یک قالب مشکل من حل میشه؟؟؟

استفاده از تگ ها به صورت اصولی باید چگونه باشه.... برای توضیح کوتاه و توضیح بلند چه تگی استفاده بشه بهتره؟

با فایر باگ تونستم اسلایدر رو چپ چین کنم ولی در هنگام رفرش کردن سایت تنظیمات به همون روال اول برگشت... چه طور سیو کنم که موقع رفرش تغییر نکنه ؟

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل شاخه هاتون نظری ندارم. آیا آپدیت نکردید ماژول منوی افقی رو؟ مشکلتون ارتباطی با قالب نداره

برای استفاده اصولی از تگ ها بحث هایی در این انجمن و سایر سایت ها وجود داره جستجو کنید

فایرباگ چیزی رو ذخیره نمیکنه (توی آموزش به این نکته اشاره شده) بلکه فقط بهتون میگه کدام فایل و کدام خط رو باید تغییر بدید

لینک به دیدگاه

بسیار از شما سپاسگزارم که وقت میگذارید و پیگیری می کنید... چون چند تا پست گذاشتم ولی سوال هام نصفه و نیمه رها شد و پاسخی کامل به سوال های من داده نشد....

فکر کنم آپدیت کردم... حالا راه حل چی هست که من یک منو داشته باشم؟؟؟

فایر باگ رو متوحه شدم...

یک سوال دیگه همان طوری که می دونید عنوان محصول تگ اچ یک هست حال من در صفحه ی محصول تگ اج 4 را در توضیحات کوتاه استفاده کردم. این تگ اچ 4 سایزش بسیار بزرگتر از تگ اچ یکی هست که عنوان محصول نوشته شده... در صورتی که باید کوچکتر باشه...

لینک به دیدگاه

برای رفع مشکل منوتون یکبار از بسته اصلی پرستای انجمن ماژول blocktopmenu رو جایگزین کنید

برای مشکل تگ ها هم باید استایل های قالبتون رو اصلاح کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...