رفتن به مطلب

حذف شفارشات یا فاکتورها چجوریه ؟

gharanjik

پست های پیشنهاد شده

میشه برای خریدهایی که مشتریها انجام داده اند در تاریخی خاصی همه فاکتور های خرید رو حذف کرد ؟

من برای فروشگاه فایل خودم چون کاربرها میتونن از حساب شخصی خود فایل رو دوباره دانلود کنن میخوام کاری کنم که همه خریدهای کاربرها در تاریخ خاصی صفر کنم یعنی در حساب شخصی هیچ کاربری فایلی برای دانلود مجدد بهش نشان داده نشود

یه چیزی به غیر از محدویدت دانلود بگید ( محدودیت دانلودو انجام دادم - میخوام اینو بردارم ولی بجاش کاری کنم که همه فاکتورهای خرید حذف بشن یعنی نتونن دوباره دانلود کنن)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعید میدونم با امکانات خود سیستم بشه چنین کاری کرد. میتونم دلیلتون رو بپرسم؟

شاید شخصی در تاریخ 1 ام ماه خرید کنه و شما محدودیت رو گذاشته باشید روی 30 ام. حالا اگر شخص دیگری 29 ام خرید کنه فقط یک روز فرصت داره برای دریافت محصول؟

لینک به دیدگاه

بعید میدونم با امکانات خود سیستم بشه چنین کاری کرد. میتونم دلیلتون رو بپرسم؟

شاید شخصی در تاریخ 1 ام ماه خرید کنه و شما محدودیت رو گذاشته باشید روی 30 ام. حالا اگر شخص دیگری 29 ام خرید کنه فقط یک روز فرصت داره برای دریافت محصول؟

ممون ادمین جان

ولی من منظورم از محدودیت دانلودئ که گذاشتم محدودیت تعداد دانلود بود نه محدودیت زمان

حالا دلیلم برای حذف سفارشات

فرض کنید دانشجویی در ترم 2 در سایتم ثبت نام کرده و کلی خرید نمونه سوال انجام داده حالا این دانشجو ترم بعدی میرم یه ترم 3 ، بعد حالا فرض کن چند تا دوست آشنا داره که از ترم خودش یکی دو ترم پایین تر هستش (1 یا 2 )این شخص خیلی راحت میتونه برای اون دانشجوهای دوستش که ترم 1 یا 2 هستن فایل رو از حساب کاربری خود دانلود کنه و بهشون بده و اون دانشجوها دارن از حساب کاربری اون دوستشون دارن استفاده میکنن (یا اون دانشجوهای ترم پایین نام کاربری و رمز این شخص رو گرفته و راحت میتونن بدون خرید دانلود کنن فایل هاشون رو )

من میخوام جلوی این کاری احتمالی رو بگیرم

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بفهمونم

لینک به دیدگاه

توی تعریف محصول مجازی می تونید کاری کنید که تا یک محدوده زمانی خاص برای اونها در دسترس باشه بعد از اون تاریخ لینک دانلودشون غیرفعال بشه

لینک به دیدگاه

توی تعریف محصول مجازی می تونید کاری کنید که تا یک محدوده زمانی خاص برای اونها در دسترس باشه بعد از اون تاریخ لینک دانلودشون غیرفعال بشه

این محدودیت زمانی یعنی اینکه اون محصول به فرض اگه من گذاشتم تا 30 مرداد بعد از 30 مرداد کسی نمیتونه اون فایل رو بخره (دیگه کلا غیر قابل خرید میشه )نه اینکه تا 30 مرداد برای هر کاربری که فایلو قبلا خریده ، مهلت دانلود مجدد دارن

فک کنم اینجوری باشه محدودیت زمانی دانلود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...