رفتن به مطلب

نیاز به برنامه نویس برای نوشتن ماژول ارسال مارکت

heartshunter

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نیاز به یک نفر دارم که برام ماژول ارسال مارکت رو بنویسه البته واضحه که هزینش رو هم متقبل میشم

لطفا اگه کسی این کار رو میتونه انجام بده هزینه رو براو پ خ کنه

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم کاربر DOMAN موقع نوشتن ماژول ارسال مارکت متوجه شد که متد SignIn وب سرویس ارسال مارکت مشکل داره. ولی والا دیگه نمیدونم بعدش چی شد؟ تماس گرفت با ارسال مارکت یا نه؟ آخه نزدیک یه هفتست که ایشون نیومدن انجمن! دوباره کاری نکنید بذارین ایشون که اومدن خودشون ماژول رو رایگان ارائه میکنن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم کاربر DOMAN موقع نوشتن ماژول ارسال مارکت متوجه شد که متد SignIn وب سرویس ارسال مارکت مشکل داره. ولی والا دیگه نمیدونم بعدش چی شد؟ تماس گرفت با ارسال مارکت یا نه؟ آخه نزدیک یه هفتست که ایشون نیومدن انجمن! دوباره کاری نکنید بذارین ایشون که اومدن خودشون ماژول رو رایگان ارائه میکنن

موفق باشید

سلام ادمین جان

من خیلی عجله دارم ، الان برنامه ریزی‌هام داره به هم میریزه

و علت اینکه تاپیک جداگانه زدم همینه

چجوری میتونم با Doman تماس بگیرم

ارسال مارکت هم هر چقدر تماس میگیرم ، میگن که فعلا نمیتونن این ماژول رو ارائه بدن ، چون کارای مهمتری دارن

لینک به دیدگاه

حالا ارسال مارکت که اون حرف رو زده به خاطر این نیست که کارای مهم تری دارن! واسه اینه که نمیتونن بنویسن!!! نمیدونم والا ایشون پاسخ پیام های بنده رو هم ندادن. من شماره ای از ایشون ندارم. حالا میخواین شما هم یک ایمیل به ایشون بزنین شاید جواب بدن. اگر نه باید منتظر بمونیم تا بیان خودشون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

دوست خوبم وب سرویس ارسال مارکت ایراد داره ولی متاسفانه پاسخ هم نمیدن برای رفع این مشکل. اگر مشکلشون رو رفع کنن میشه ماژولشون رو نوشت. متد SignIn در وب سرویس ارسال مارکت عمل نمیکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم وب سرویس ارسال مارکت ایراد داره ولی متاسفانه پاسخ هم نمیدن برای رفع این مشکل. اگر مشکلشون رو رفع کنن میشه ماژولشون رو نوشت. متد SignIn در وب سرویس ارسال مارکت عمل نمیکنه

موفق باشید

میشه بگید ارورش چیه من باهاشون تماس بگیرم ببینم میشه کاری کرد یا نه

ممنونم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من باز هم با ارسال مارکت تماس گرفتم

میخوان بدونن که به چه شکل از این متد استفاده شده و اینکه قطعه کدی که برای استفاده از متد signin وبسرویس نوشته شده رو میخوان که ببینن چطر ازش استفاده میکنیم که به ارور میخوریم

من دیگه نمیدونم چیکار باید کنم

دارم هر تلاشی میکنم که این مشکل حل بشه :(

اگه جواب دادن بهشون بگین طراح گفته متد SignIn عمل نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...