رفتن به مطلب

تایتل سایت

پست های پیشنهاد شده

من هر موقع لینک سایت رو توی تلگرام کپی می کنم برام می نویسه

www.senoqte.com

فروشگاه شما!!

من میخوام جای این جمله ی "فروشگاه شما" یه چیز دیگه بنویسه! این کجا اصلا ست می شه کسی میدونه؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• از داخل پنل پرستا برید داخل منوی تنظیمات >>> SEO و URL ها و بعد از اون  صفحه ای که اسمش INDEX هست رو ویرایش کنید و عنوان صفحه رو تغییر بدید

• در اصل تگ Title رو باید تغییر بدید که میتونید  فایل Index.php از روت اصلی وب سایتتون رو به صورت دستی تغییر بدید ، اما راه بالایی توصیه میشه
لینک به دیدگاه

والا نه منظورم دقیقا همون تایتل است! نه اسم فروشگاه! اسم فروشگاه رو عوض کردم از همین مسیری که فرمودید. ولی برای رفرنس دادن به باقی به مشکل خوردیم و برامون حیاتیه :(

به فایل پیوست دقت کنید.

این رو هم عوض کردم ولی متاسفانه عوض نمیشه و همیشه وقتی لینک سایت رو توی تلگرام کپی می کنیم می نویسه فروشگاه شما!!! میخوام بنویسه ایده های نو و خلاقانه هنری! :(post-8559-0-27132000-1441021964_thumb.png

لینک به دیدگاه

ممنون ا ز پاسختون من اینکاری که فرمودید رو کردم ولی متاسفانه درست نشد. توی ایندکس هم این تگ وجود نداشت! راه دیگه وجود نداره؟

عزیز من تگ تایتل تگ اجباری هستش ، همه صفحه های HTML باید داشته باشن نداشته باشن عنوان HTML شناخته نمیشن

تو ایندکس سایت شما خط نهم هستش!  اون کلمه ای که بعد خط تیره هست فک کنم همونه که موقع ثبت نام میگیره به تایتل اضافه میکنه پرستا

الان دقیقا یادم نیست کجا بود باید دوستان راهنماییت کنن ولی چون فعلا جواب ندادن بهت اون یه تیکه ی بعد دش رو با خود دش رو دستی پاک کن

از کنترل پنل هاستت برو فایل ایندکس رو ادیت بزن تایتل رو اون قسمبش رو پاک کن و ذخیره کن .

اگه دوباره اونو اضافه کرد ، صبر کن تا دوستان بگن اون تیکه دوم که اسم فروشگاه هست فک کنم کجای پنل باید عوض بشه

لینک به دیدگاه

همون راه اولی که گفته بودید برای تغییر اطلاعات index در Seo , URL ها روش درستی بود! اما اینکه در لحظه درست نمی شد علتش اینکه تلگرام برای اینکار از سرچ گوگل استفاده می کنه و بعد از اینکه لینک رو از گوگل گرفت متا دیتا رو نشون میده! پس حداقل بین یک یا دو هفته زمان برای اپ دیت شدن این موضوع نیازه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...