رفتن به مطلب

واتر مارک تصاویر ،آری یا نه!

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان نظر شما رو درباره واتر مارک کردن تصاویر میخواستم بدونم 

آیا از نظر حرفه ای این کار درست هست یانه ، سایت های معروف خرید در دنیا از این شیوه استفاده میکنند !

چه تصاویری نیاز به واتر مارک دارد 

مزایای این کار چیست واینکه چگونه باید باشد

چه تاثیری در انتخاب یا سلیقه مشتری در بازدید از سایت و  انتخاب دارد ....

نظر خودم اینکه وقتی به عنوان مشتری نگاه میکنم دوست دارم از خود عکس بدون مزاحم لذت ببرم و با دیدن واتر مارک حواسم پرت میشه !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

استفاده بکنید پشیمون میشید.

بیخیالش بشید.

تصاویری که مال خودتون هست رو میتونید دستی کپیرایت خودتون روش با نرم افزاری مثل فتو شاپ بزارید.

هیچ معنی نداره تصویری رو از گوگل دانلود میکنید بعد کپی رایت خودتون رو روش بزارید.

شاد باشید.

لینک به دیدگاه

من بیشتر محصولاتم رو خودم عکس میگیرم و خیلی وقت میبره تا با فتوشاپ طراحیش کنم  خوب  حالا یکی میاد  تو سایتش همین محصول را داره و راحت از عکسی که من گرفتم استفاده میکنه و به ریش بنده میخنده  برای جلوگیری از این کار میتوانید بعد از اینکه طراحی کردی آدرس سایت خودت رو بوسیله فتوشاپ درج کنید فایده ی دیگه ی که داره وقتی تو گوگل سرچ  میکنند عکس همراه با آدرس هستش و مشتری  بوسیله آدرس درج شده به سایت فروشگاهی شما راهنمایی میشه

لینک به دیدگاه

خوب پس عکسی رو که خودتون هیه میکنید و  میزارید رو سایتتون  ویرایش نمیکنید؟

باید ویرایش کنید که عکس با کیفیت و خوبی در بیاد گذاشتن کپی رایت هم برای تصاویر 1 ثانیه بیشتر وقت نمیبره.

4 دکمه:ctrl+c , ctrl+v

شاد باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...