رفتن به مطلب

عدم نمایش نقشه گوگلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام: از پرستا 1.6 و قالب پیش فرض استفاده می کنم

1- عدم نمایش نقشه گوگلی. در قسمت Url ماژول مربوطه آدرس نقشه گوگلی سایت رو دادم ولی نشون نمی ده

2- وقتی روی یک شاخه کلیک می کنم عدم نمایش صفحه های بعد در صفحه ی محصول مربوط به آن شاخه... یعنی محصولاتم 16 تا هست فقط 12 تا رو نشون می ده شماره ی صفحات بعدی حذف شده.

3- این دو تا تصویر رو نگاه کنید.. در ابتدا اول تگ اچ 4 به این اندازه بود ولی الان که تگ اچ 4 میدم به متنم سایزش بزرگتر از حد معمول شده چه طور درستش کنم و به تنظیم قبل برگرده؟ 

خواهشا با جزئیات راهنمایی  کنید چون هر وقت از شما سوالی داشتم به نتیجه نرسیدم...

post-8009-0-79237800-1441190029_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از همه آدرس سایتتون رو بفرمایید

1. نقشه گوگل از رو آدرس تشخیص نمیده. باید به تنظیمات - تماس های فروشگاه مراجعه کنید و طول و عرض جغرافیایی تعیین کنید

2. احتمالا بخاطر باگ ماژول ناوبری لایه ای است

3. باید بررسی بشه. شاید قالبتون رو دستکاری کردید یا استایل یک ماژول دیگه داره اورراید میکنه استایل پیش فرض رو

لینک به دیدگاه

وارد سایت http://www.gorissen.info/Pierre/mapsشدم و طول و عرض جغرافیایی مکان رو وارد سایت کردم ولی با این حال نشون نمیده... حافظه موقت هم پاک کردم و کامپایل اجباری هم روشن کردم ولی باز نشون نداد.. چی کار کنم؟

فقط یک بار یک قالب رایگان نصب کردم و بعد برگردوندم به قالب پیش فرض...ممکنه از این باشه؟ برای این که مشکلم حل بشه چی کار کنم؟ اگه احتیاج به کد نویسی و تغییر در کد داره راهنماییم کنید..

نقشه ی سایت رو ببنید تصاویری به صورت علامت سوال اومده یک بار این موضوع رو مطرح کردم ولی به جوابی نرسیدم... خواهشا راهنمایی کنید...

می خوام لوگو سایت رو قرار بدم در بالای مرورگرم که به طور پیش فرض لوگوی پرستاشاپ هست... در تنظیمات-- قالب ها --- در قسمت آرم سربرگ و شمایل مغازه عکس رو گذاشتم ولی نشون نمی ده و همون لوگو پرستاشاپ هست.post-8009-0-95194900-1441565202_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

منو سایت هم خرابه... این مشکل رو چندین بار مطرح کردم ولی به نتیجه نرسیدم  واقعا دیگه خسته شدم .. اگه یک راهنمایی خوب کنید به نتیجه برسم ممنون می شم...

لینک به دیدگاه

مشکل مپتون باید بررسی بشه

برای نقشه سایتتون وارد پوشه قالب شده و از پوشه css فایل sitemap_rtl.css (اگر موجود نبود فایل sitemap.css) رو باز کنید

این خط رو پیدا کنید:

.categTree ul.tree li

و از url پس زمینه background یک

../

حذف کنید

شمایل مغازه رو هم باید با فرمت ico بذارید (میتونید از ابزار تبدیل آنلاین استفاده کنید)

لینک به دیدگاه

سپاسگزام... 

خطی که گفتید رو پاک کردم ولی درست نشد..حافظه ی موقت رو پاک کردم-کامپایل اجباری روشن-حافظه نهان روی خیر- و حافظه ی موقت سی اس اس هم خاموش کردم و بعد روشن ولی تغییرات رو نشون نمی ده...

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

هر جفت راه رو امتحان کردم ولی تغییری مشاهده نگردید...  :s  :s  :s

نقشه ی گوگلی سایت درست شد.. در مورد منو سایت که بخش مهمی هست هم راهنمایی کنید... 

post-8009-0-60849500-1443288722_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...