رفتن به مطلب

مشکل در وارد کردن محصول!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من وقتی می خوام محصول وارد کنم 2 قسمت اصلی داره

1- توضیحات کوتاه 

2-توضیحات

برای توضیحات کوتاه نوشته : در فهرست کالا و در قسمت بالای صفحه ی  کالا نمایان می شود.

برای قسمت توضیحات نوشته : در بدنه ی صفحه ی کالا نمایش داده می شود.

مشکل اینجاست که من هر چیزی توی قسمت توضیحات کوتاه می نویسم نمی تونم توی هیچ جای سایتم ببینمش! آیا قالبم مشکل داره یا این توضیحات کوتاه کلا قرار نیست دیده بشه و مثلا واسه موتورهای جستجو هست فقط؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من وقتی می خوام محصول وارد کنم 2 قسمت اصلی داره

1- توضیحات کوتاه 

2-توضیحات

مشکل اینجاست که من هر چیزی توی قسمت توضیحات کوتاه می نویسم نمی تونم توی هیچ جای سایتم ببینمش! آیا قالبم مشکل داره یا این توضیحات کوتاه کلا قرار نیست دیده بشه و مثلا واسه موتورهای جستجو هست فقط؟

این دو قسمت و اون نوشته ها برای همه ما یکیه  و دقیقا به همین شکلی که میگید ، چون مربوط به قالب نمیشه مربوط به خود پرستا هست

توضیحات و توضیحات کوتاه باید جفتش دیده بشه اون که شما میگی توی تب سئو هستش که متاها هستن

این توضیحات داخل صفحه ی همون محصولی که اضافه کردید نشون داده میشن ، که به نسبت قالبتون ممکنه جاشون یکم تغییر کنه ولی در کل توی صفحه اون محصول برید میتونید هر دوی این توضیحات رو ببینید

لینک به دیدگاه

این دو قسمت و اون نوشته ها برای همه ما یکیه  و دقیقا به همین شکلی که میگید ، چون مربوط به قالب نمیشه مربوط به خود پرستا هست

توضیحات و توضیحات کوتاه باید جفتش دیده بشه اون که شما میگی توی تب سئو هستش که متاها هستن

این توضیحات داخل صفحه ی همون محصولی که اضافه کردید نشون داده میشن ، که به نسبت قالبتون ممکنه جاشون یکم تغییر کنه ولی در کل توی صفحه اون محصول برید میتونید هر دوی این توضیحات رو ببینید

هرچی توی قسمت توضیحات کوتاه می نویسم هیچ جای قالبم نمی تونم ببینمش!

پس مشکل داره قالبم احتمالا!

لینک به دیدگاه

هرچی توی قسمت توضیحات کوتاه می نویسم هیچ جای قالبم نمی تونم ببینمش!

پس مشکل داره قالبم احتمالا!

احتمال اینکه قالبتون ایراد داشته باشه خیلی کمه ، ولی در هر صورت ما نه علم غیب داریم نه چشم برزخی که بخوایم قالب رو بدون اینکه شما نشون بدید، ببینیم نظر بدیم

اگه خودتون این نظر رو دارید که خب هر جور مایلید ، حتما همینطوره

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...