رفتن به مطلب

مشکل در ماژول محصولات پرطرفدار

rxsina

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده قبلا هم با این ماژول مشکل داشتم به این شکل که وقتی تعداد محصولات ماژول رو مثلا به 8 تغییر میدادم تغییر نمی کرد و بعد کلی کلنجار رفتن و تغییر دستی این عدد از فایل مروبطه بعد از مدتی در نهایت خودش درست میشد.

امشب خیلی اتفاقی و بی جهت مشکلی برای سایت پیش اومد و جایگیری ماژول ها بهم ریخت که مشکل از جابجا شدن همین ماژول پرطرفدار بود که فقط در صورت غیر فعال کردن درست میشد. (با ویرایش زنده هم نمیشد جاش رو دست کرد و میچسبید زیر بنر)

در نهایت من ماژول پرطرفدار رو حذف کردم و از فایل اصلی پرستا استخراج کردم و مجدد زیپ کردم و وارد قسمت ماژول ها کردم ولی الان 2 تا شده یکی بالای تبلیغات و یکی زیرش یعنی جایی که باید باشه. با ویرایش زنده هم هر چی پاک میکنم یکیش رو بازم میاد.

الان پوشه homefeature در دو مسیر root / modules و همچنین root / theme / modules وجود داره ولی تو قسمت مدیریت چیزی نمیاد تو سایت هم این ماژول نیست.

مشکل از کجاست؟ فایل این ماژول رو اگه کسی داره ممنون میشم بهم لینک بده شاید درست شد.

درضمن قالب (قالب کلیک) رو هم دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت چون میدونین همه ماژول هاش پاک نمیشه موقع حذف قالب.

لطفا راهنمایی کنید....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل عجیبیه. بیشتر به نظر میرسه یا خطایی در سایت دارین یا مشکل از کشه

حافظه موقت رو از بخش پارامترهای پیشرفته - کارایی پاک کردین؟

این که ماژول در اون دو مسیره منطقیه. اولی فایل های اصلی ماژول هستند و دومی ترجمه ها و tpl های اورراید شده برای قالب

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام بنده هم مشکلی مثل دوستمون دارم

با این تفاوت که در ماژول پرطرفدار هرچی تعداد را کم یا زیاد میکنم و همچنین وقتی میزنم که به صورت راندم بین محصولات باشه

هیچ تغییری در تعداد اجناس و خود اجناس اتفاق نمی افتد

و البته الان کلا غیر فعال کردم ولی بازم نشون میده و وقتی فعال میکنم از اسلایدر به پایین همه چی بهم میریزه

چکار باید بکنم؟

خواهشا کمک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم مشکلی مثل دوستمون دارم

با این تفاوت که در ماژول پرطرفدار هرچی تعداد را کم یا زیاد میکنم و همچنین وقتی میزنم که به صورت راندم بین محصولات باشه

هیچ تغییری در تعداد اجناس و خود اجناس اتفاق نمی افتد

و البته الان کلا غیر فعال کردم ولی بازم نشون میده و وقتی فعال میکنم از اسلایدر به پایین همه چی بهم میریزه

چکار باید بکنم؟

خواهشا کمک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...