رفتن به مطلب

تغيير بلوك هاي فوتر www.mahan-gallery.com

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخير 

من ميخوام ستون ها (بلوك) هاي فوتر رو تغيير بدم كم و زياد كنم چطوري بايد اين كارو انجام بدم . اگر اين از طريق مديريت اين كار امكان پذير نيست فايل tpl مربوطه رو بفرماييد تا من از اونجا انجامش بدم ممنون از راهنمايي تون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فوتر تشکیل شده از چندین ماژول هست. فایل اصلی فوتر در پوشه themes/yourtheme/footer.tpl قرار داره

گرچه قالب با قالب متفاوت هست اما قالب پیش فرض با css استایل داده اون بخش رو

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من از ورژن 1.6.0.14  و از قالب پيش فرض استفاده ميكنم

اين مسيري كه فرمودين وجود نداره ؟؟؟؟؟

مورد بعد اينكه من اگه فايل مربوطه رو پيدا كنم ميتونم تو كدهاي css و بوت استرپش دست ببرم فقط لطفا فايل مقصد رو به من بگين ممنون ميشم

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من از ورژن 1.6.0.14  و از قالب پيش فرض استفاده ميكنم

اين مسيري كه فرمودين وجود نداره ؟؟؟؟؟

مورد بعد اينكه من اگه فايل مربوطه رو پيدا كنم ميتونم تو كدهاي css و بوت استرپش دست ببرم فقط لطفا فايل مقصد رو به من بگين ممنون ميشم

اگر جمله وجود ندارتون سوالی نیستو اخباریه ، باید بگم چرا هستش

فکر نمیکنم تو ورژن های دیگه حالت دیگه باشه ولی دقیقا برای ورژن شما با قالب پیشفرض ،، فایل فوتر توی این مسیر هستش

/public_html/themes/default-bootstrap/footer.tpl

البته اگر اون قسمتی که میخواید تغییر بدید مربوط به یه ماژول بشه باید فایل tpl رو داخل پوشه ماژول ها و فایل CSS رو داخل پوشه css پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

بله صحبت شما كاملا درسته دوست خوبم ولي من دارم تو فوتر كد هايي رو ميبينم به اين صورت 

<section id="block_various_links_footer" class="footer-block col-xs-12 col-sm-2">
<section class="footer-block col-xs-12 col-sm-2">
<section id="block_contact_infos" class="footer-block col-xs-12 col-sm-4">
ميخوام اين كد هارو دست كاري كنم تو اين فايل هستن اين كد ها بنظرتون اگه اينطوري چرا با تغييرشون من هيچ فرقي نميبينم تو قسمت ستون هاي فوتر؟؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...