رفتن به مطلب

مشخص کردن چند ابهام در راه اندازی پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام و درودنزدیک 2 ماهه که درگیر طراحی سایت با پرستاشاپ هستم که اخرسر با کاستی های بسیار راه اندازی شد تو این دو ماه کلی مطالعه در مورد پرستاشاپ انجام دادم ولی هنوزه که هنوزه سوالات در ذهنم وجود داره که واقعا نتونستم به جواب برسم

یعنی به جواب رسیدم ولی احساس می کنم مشکلاتی داره و خواستم مشکلات رو باهاتون در میان بزارم ممنون میشم از تجربه هاتون رو در اختیارم قرار بدید

سوال 1-بنده قبلا یه انجمن عمرانی داشتم که تا زمانی که فایل نقشه سایت رو به گوگل معرفی نکرده بودم حتی یک تاپیک از سایتم ارسال نشده بود ولی در کمال تعجب سیستم پرستاشاپ بسیار متفاوت تره بدون اینکه فایلی رو به گوگل بدم نزدیک 120 تا صفحه سایتم در گوگل ایندکس شده و این سوال برام پیش میاد ایا بازم باید سایت رو تو گوگل ثبت کنم اگر ثبت کنم باید نقشه سایت رو بدم به گوگل تا صفحات رو ایندکس کنه خوب اگه مجددا ایندکس بشه اون 120 تا ایندکس قبلی چی میشه ایا تداخل ایجاد نمی کنه و مشکلی برای سئو سایت پیش نمیاد و اینکه چیکار کنم در گوگل دایرکتوری ثبت کنم یا نه ؟

سوال دوم : من تا جای که فهمیدم برچسب فقط برای خود سایته یعنی نمودار سایت رو تشکیل میده ولی متا و توضیحاتش خیلی مهم هستن
و یک مثالی میزنم از اون چیزی که من دستگیرم شد
ببینید ادرس سایت من : harikashop.com
و یک محصول دارم به اسم شکلات Snickers
برچسب: شکلات, شکلات ترکیه,شکلات ترک, Snickers,خریدپستی شکلات, خرید اینترنتی شکلات,سفارش اینترنتی شکلات ترکیه,شکلات Snickers
عنوان متا : شکلات Snickers
توضیحات متا : شکلات, شکلات ترکیه,شکلات ترک, Snickers,خریدپستی شکلات, خرید اینترنتی شکلات,سفارش اینترنتی شکلات ترکیه,شکلات Snickers
url اشنا : شکلات-snickers
اگر به دقت برچسب و توضیحات متا رو نگاه کنید یکی هستن ولی من احساس می کنم کارم درست نیست و این ضربه بزرگی به سایت میزنه و چون اول کارم و جنس های کمی تو سایت هست الان میتونم اصلاح کنم ولی بعدا این کار خیلی سخت میشه

لطفا برچسب و متای بالا رو نگا کنید اگر مشکلی بود اصلاح کنید و
از تمامی اساتید درخواستی دارم که یک مثالی در مورد متا و برچسب بزنن مثلا برای شکلات Snickers موارد زیر رو بصورت نمونه پر کنید
برچسب : ...
عنوان متا : ...
توضیحات متا : ...
url اشنا : ....

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1- نقشه سایت رو برای سریعتر ایندکس شدن لینکهای جدیدتون حتما ثبت کنید. در مورد لینکهای قدیمی اگه محصولی رو بطور کامل حذف نکرده باشید ، پرستاشاپ هوشمند عمل میکنه و مشکلی نخواهید داشت

2- متاهای سایت شما باید با توجه به اهدافتون ( کلمات مهم که در گوگل سرچ میشود ) تعیین شوند و نیاز به تجزیه و تحلیل و بررسی داره و نمیشه نظر داد .

برچسب ها هم در واقع یک نوع دسته بندی هستند و نباید با کلمات کلیدی اشتباه بگیرید. در سایتهای مختلف خونده بودم که تعداد کل برچسبهای سایت باید نهایتا 40 تا 60 باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام و با تشکر از بابت پاسخگویی شما

میدونید دقیقا منظور من چیه همه حرف از کلمات کلیدی میزنن ولی من توصفحه اضافه کردن محصول صفحه اطلاعات چه در صفحه سئو اثری از کلمات کلیدی ندیدم

و فکر کنم با تغییر الگوریتم گوگل و کم ارزش شدن کلمات کلیدی تو نسخه اخر پرستاشاپ خبری از کلمات کلیدی نیست و در نسخه اخر فقط تو صفحه اول اطلاعات اسم محصول و برچسب خیلی مهمه خوب شاید بگین نه اینطوریا نیست واقعا اینطوریه خودم بارها تست کردم عنوان متا و توضیحات هیچ وقت تو جستجوی گوگل بالا نمیان ولی اسم محصول و برچسب تو نتایج گوگل ظاهر میشن

ولی توضیحات متا هم تو نوع خودش خیلی مهمه چون تو نتایج گوگل مثلا اسم محصول که میاد توضیحات متا نیز این وسط ظاهر میشه

مثلا:

شکلات اسنیکرز

شکلات اسنیکرز محصول کشور ترکیه بوده و ....

حالا برام سوالی پیش امده این وسط عنوان متا به چه دردی میخوره

ایا باید عنوان متا رو همون اسم محصول گذاشت یا چی

دوستان این توضیحاتی رو که دادم جزو نتایج و تجربه های بود که خودم بدست اوردم که احتمالا درست یا غلط باشه لطفا دوستان با تجربه بیشتر در مورد عنوان متا و برچسب توضیح بدن چون واقعا سردرگم شدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...