رفتن به مطلب

از کجا بفهمیم سایت دچار مشکل شده؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود 

بچه ها از کجا بفهمیم سایت بسته شده امروز مراجعه کردم دیدم بالا نمیاد با قندشکن  امتحان کردم سایت بالا امد ولی بدون قشنگ شکن ارور میده 

This webpage is not available

اگه بسته شده باشه باید به سایت پیوندها وصل بشه درسته ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود 

بچه ها از کجا بفهمیم سایت بسته شده امروز مراجعه کردم دیدم بالا نمیاد با قندشکن  امتحان کردم سایت بالا امد ولی بدون قشنگ شکن ارور میده 

This webpage is not available

اگه بسته شده باشه باید به سایت پیوندها وصل بشه درسته ...

شما احتمالا تغییر دامنه داشتین یا هاست عوض کردین این ارور مربوط به dns دامنه هست .با یک اینترنت دیگه امتحان کنید میاد .اگه تغییر دامنه داشتین 72 ساعت صبر کنید درست میشه.سایت بسته نمیشه اگه هم خواستی با نت خودت تست کنی dns روی کانکشن ست کن تست کن میاد. کش  مرورگر هم پاک کن تاثیر داره

لینک به دیدگاه

با تشکر

ولی نه هاست عوض کردم نه تغییر دی ن سی دادم

از فارسی وب هاست , دو تا هاست تهیه کردم دوتا سایت دارم هزینه هاست فروشگاهم رو سالیانه پرداخت می کنم یک هاست دیگه دارم مال یک سایت دیگس سایت عمرانیه و پولش رو ماهیانه واریز می کنم برام پیام امده که سرویس که تهیه کردید معلق شده رفتم سایتی که هاست روبهم داده حتی اون سایت رو هم باز نکرد منم فکر کردم سایت فروشنده هاست فی...ر شده و نتونستم مبلغ رو واریز کنم ولی با قند ...کن میتونم به سایت فروشنده هاست برم ایا امکان داره ای پی منو بسته باشند یک لحظه امتحان کنید ببینید سایتم باز می کنه شاید ای پیم رو بستن

HARIKASHOP.COM

لینک به دیدگاه

با تشکر

ولی نه هاست عوض کردم نه تغییر دی ن سی دادم

از فارسی وب هاست , دو تا هاست تهیه کردم دوتا سایت دارم هزینه هاست فروشگاهم رو سالیانه پرداخت می کنم یک هاست دیگه دارم مال یک سایت دیگس سایت عمرانیه و پولش رو ماهیانه واریز می کنم برام پیام امده که سرویس که تهیه کردید معلق شده رفتم سایتی که هاست روبهم داده حتی اون سایت رو هم باز نکرد منم فکر کردم سایت فروشنده هاست فی...ر شده و نتونستم مبلغ رو واریز کنم ولی با قند ...کن میتونم به سایت فروشنده هاست برم ایا امکان داره ای پی منو بسته باشند یک لحظه امتحان کنید ببینید سایتم باز می کنه شاید ای پیم رو بستن

HARIKASHOP.COM

شما کامل پستی که بالا دادم رو نخوندین .اگه dns ست کنید روی پی سی خودتون درست میشه یا مودم خودتون رو خاموش چند ثانیه صبر کنید بعد روشن کنید .

سایت شما باز میشه مشکلی نیست الان باز کردم. با هاست تماس بگیرید از پشتیبانی هاست پیگیری کنید.بگید چک کنن (احتمال داره فی ل ت .. بشین در آینده تیتر ها رو یکم عوض کنید  و عکس ها رو یکم مات کنید اکه موردی دارن )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...