رفتن به مطلب

تازه کار هستم لطفا یه نگاهی به سوالات پیش پا افتاده بنده بکنید

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده یه مدت کوتاهی است که دارم با پرستاشاپ کار میکنم

یک سری سوال داشتم ممنون میشم اگر وقت بزارید و بم اطلاعات بدید .

سوال 1 : لطفا درمورد فرق ویژگی ها و مشخصات واسم توضیح بدید که اطلاعاتم کامل بشه

سوال 2 : من ویژگی برای محصولات ثبت میکنم اما مشتری طبق ویژگی ها نمیتونه محصولات رو فیلتر کنه

سوال 3 : محصولات ترکیبی چه نوع محصولاتی هستند ؟

سوال 4 : فراهم کننده ها اشخاصی هستند که نمیخوام مشتری لیست اونها رو ببینه ، چطور میشه اینو غیر فعال کرد .

سوال 5 : قیمت پیشفرض من ریال است و وقتی به تومان تغییر میدم همه قیمتها میریزن به هم  اینو چطور باید تنظیم کنم

پیشاپیش قبل از جواب دادنتون صمیمانه از یکایک شما متشکرم

باقرپور

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1- یکیشون ثابته و مشتری نمیتونه تغییر بده مثلا جنس بدنه موبایل یا سایز تاچ اسکرین موبایل ولی اون یکی رو مشتری انتخاب میکنه مثلا رنگ ، رم و ...

2- باید ماژول ناوبری لایه ای رو ویرایش و تنظیم کنید

3- ترکیبی نشنیدم تا حالا . اگه منظور ترکیباته ، همون محصولاتی هستند که مشتری میتونه مواردی رو در اونها انتخاب کنه مثل رنگ و رم و ...

4- اطلاعاتشون رو وارد نکنید یا ماژولشون رو غیر فعال کنید

5- تنظیم صحیح نرخ ارز رو در انجمن جستجو کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بسیار متشکرم از توضیحاتتون

چشم جناب ، ارز رو پیدا میکنم ، ولی جستجوی لایه ای رو دیده بودم ، ولی پیکربندیش فقط شامل یک سری دکمه های فعال و غیر فعال میشه که برای ویژگی ها در نظر گرفته

من همه رو فعال کردم ولیکن باز نتیجه نگرفتم

بازهم متشکرم

لینک به دیدگاه

جناب من میخواستم مشتری بتونه از بین ویژگی های محصول فیلتر انجام بده هرچی تو جستجوی لایه ای تنظیم میکنم اجرا نمیشه

میشه یه مقدار این موضوع رو برای من باز کنید ، ممنون میشم از لطفتون

ویژگی به محصول دادم ، در جستجوی لایه ای هم تنظیم خاصی نداره و من روشن کردم این نوع فیلتر رو اما نتیجه نمیگیرم

مرسی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه ماژول جستجوی لایه ای رو فعال کنین و همچنین تو قسمت ویژگی ها مثلا برای موبایل چند تا ویژگی از جمله ( سایز صفحه نمایش - نوع نمایشگر و ...) ایجاد کنین وقتی مشتری وارد شاخه موبایل بشه میتونه از روی ویژگی هایی که شما تعریف کردین فیلتر رو ایجاد کنه مثلا اندازه صفحه نمایش 5 - 4.5 و ... 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه ماژول جستجوی لایه ای رو فعال کنین و همچنین تو قسمت ویژگی ها مثلا برای موبایل چند تا ویژگی از جمله ( سایز صفحه نمایش - نوع نمایشگر و ...) ایجاد کنین وقتی مشتری وارد شاخه موبایل بشه میتونه از روی ویژگی هایی که شما تعریف کردین فیلتر رو ایجاد کنه مثلا اندازه صفحه نمایش 5 - 4.5 و ... 

نخست اینکه بسیار متشکرم که جواب دادید

ولیکن جناب بنده با توجه به منطق نرم افزار و آگاهی قبلی خودم همین برداشت رو کرده بودم اما نتیجه نگرفتم ، میشه لطف کنید یه پیام خصوصی به بنده بدید که به شما یوزر پسورد ادمین بدم که لطف کنید و چکش کنید

09373760903

متشکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...