رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من به یک مشکلی برخوردم و خیلی کار کردم برای درست کردنش اما به نتیجه ای نرسیدم :

امکان تغییر در ماژول حذف یا نصب یا تغییرات داخل ماژول یا reset کردن ماژول بدون هیچ اروری امکان پذیر نیست

باید اضافه کنم که پاک کردن smarty و غیر فعال کردن کش و کمپایل اجباری و پاک کردن محتویات فولدر کش در سرور و permission ها رو هم چک کردم و واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که انجام بدم ( همه این کارهارو داخل browser های opera,firefox,chrome,internet explorer تست کردم)

دوستان اگر کسی میدونه و یا قبلا به این مشکل برخورد کرده لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من به یک مشکلی برخوردم و خیلی کار کردم برای درست کردنش اما به نتیجه ای نرسیدم :

امکان تغییر در ماژول حذف یا نصب یا تغییرات داخل ماژول یا reset کردن ماژول بدون هیچ اروری امکان پذیر نیست

باید اضافه کنم که پاک کردن smarty و غیر فعال کردن کش و کمپایل اجباری و پاک کردن محتویات فولدر کش در سرور و permission ها رو هم چک کردم و واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که انجام بدم ( همه این کارهارو داخل browser های opera,firefox,chrome,internet explorer تست کردم)

دوستان اگر کسی میدونه و یا قبلا به این مشکل برخورد کرده لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

منظورتون رو واضح بگین چه اروری میگیرین

چه موقع و ارور رو بنویسین یا عکس بذارین بهتره

لینک به دیدگاه

یعنی بدون اینکه اروری بده صفحه refresh میشه اما تغییری ایجاد نمیشه

حذف و نصب و تنظیم مجدد ارور میده : حذف ماژول امکان پذیر نیست

تغییرات داخل پیکربندی : انجام میدم اما صفحه که دوباره refresh میشه تغییری ایجاد نمیشه

قبلا یادمه با پاکسازی کش و smarty و کمپایل اجباری این مشکل حل میشد اما الان هر کاریو تست کردم جواب نمیده

لینک به دیدگاه

یعنی بدون اینکه اروری بده صفحه refresh میشه اما تغییری ایجاد نمیشه

حذف و نصب و تنظیم مجدد ارور میده : حذف ماژول امکان پذیر نیست

تغییرات داخل پیکربندی : انجام میدم اما صفحه که دوباره refresh میشه تغییری ایجاد نمیشه

قبلا یادمه با پاکسازی کش و smarty و کمپایل اجباری این مشکل حل میشد اما الان هر کاریو تست کردم جواب نمیده

فک کنم حالت عیب یابی رو فعال کردین ( اموزش روشن خاموش کردن تو انجمن هست)

یا اینکه ماژولی نصب کردین احتمالا چند روز پیش بوجود امدن این مشکل اگه یادتون هست که چه ماژولی نصب کردین .بکاپ بگیرید بعدش ماژول هایی که فک میکنید جدیدن نصب کردین رو پاک کنید .وارد فایل منیجیر شوید از هاست

پوشه modules   حذف کنید .

لینک به دیدگاه

حالت عیب یابی ( ماژول‎های غیرپرستاشاپی غیرفعال شود ) و (تمام اوررایدها غیرفعال شود ) خاموش هست , امکان اینکه ماژول ها هماهنگ نباشه خیلی زیاد هست اما هنوز به نتیجه ای نرسیدم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...