رفتن به مطلب

خطا در نمایش عکس های آپلودی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این انجمن

من کاملا توی پرستاشاپ تازه کارم، در اصل دروپال کار میکنم ولی خب پرستا چون مخصوص فروشگاست و فارسی شده و آمادست پس بهترین انتخابه! بعد از نصب خواستم لوگوی سایت رو تغییر بدم ولی نشد و عکس رو علامت سوال نشون میده، اون رو بیخیال شدم رفتم یه محصول امتحانی درج کردم بازم دیدم عکس های محصولم رو نشون نمیده، با firebug اینسپکت کردم و دیدم به اسم عکس هایی که وارد میکنم اسم سایتم رو اضاف میکنه که اسم سایتم فارسی هستش، مثلا 1.jpg میشه 1-وب-سایت-امتحانی-من.jpg و چون فارسیه اسمش، سایت نمیتونه عکس رو بخونه

توی کجا باید تنظیمات رو طوری تغییر بدم که اسم سایت به اسم عکس ها اضافه نشه؟

و سوال بعدیم راجع به عکس ها:

توی دروپال حداکثر حجم آپلودی و اندازه (به پیکسل) عکس رو انتخاب میکنیم که سایت هنگام آپلود عکس های بزرگ رو به اندازه ای که مورد نیاز سایت هست کوچیک میکنه که هم سرعت لود بالاتر بره هم حجم سایت الکی زیاد نشه، این امکان رو کجا میتونم تنظیم کنم؟

ورژن پرستایی که استفاده میکنم: 1.6.0.14

سوال اولم الان خیلی مهمتره

پیشاپیش سپاسگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

احتمالا روی لوکال تست میکنید. اسامی فایلهای فارسی در ویندوز به دلیل charset متفاوت با مشکل مواجه میشوند ولی در هاست این مشکل وجود ندارد مگر اینکه هاست شما ویندوزی باشه. 

مورد دوم رو پرستاشاپ بصورت خودکار انجام میده و تنظیمات این مورد در قالب اعمال میشه. برای تغییرش میتونید یه تنظیمات>>تصاویر مراجعه کنید. در منوی مدیریت هم میتونید حداکثر حجم رو محدود کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

احتمالا روی لوکال تست میکنید. اسامی فایلهای فارسی در ویندوز به دلیل charset متفاوت با مشکل مواجه میشوند ولی در هاست این مشکل وجود ندارد مگر اینکه هاست شما ویندوزی باشه. 

مورد دوم رو پرستاشاپ بصورت خودکار انجام میده و تنظیمات این مورد در قالب اعمال میشه. برای تغییرش میتونید یه تنظیمات>>تصاویر مراجعه کنید. در منوی مدیریت هم میتونید حداکثر حجم رو محدود کنید

موفق باشید

ممنون، ولی برای حل مشکل اولی که توی لوکال داریم تست میکنیم راه حل رو نفرمودین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...