رفتن به مطلب

چند سوال مبتدیانه

پست های پیشنهاد شده

درود به همه دوستان عزیز

چند تا سوال داشتم که گفتم با هم بپرسم تا وقت کمتری هم از شما بگیرم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

1- از کجا میتونم اطلاعات مربوط به بلاک موجود در بالاترین قسمت سایت که متن "هم اکنون با ما تماس بگیرید" رو داره تغییر بدم؟ یا کلا از نمایش حذفش کنم؟
2-چطور میتونم یک menu item اینجا اضافه کنم؟ (من یک شاخه درست کردم، ولی فقط میتونستم زیر مجموعه ی منو های موجودش بکنم، یعنی مثلا زیر مجموعه ی زنانه یا بلوز، اگه بخوام خودش رو توی منوی اصلی قرار بدم باید چیکار کنم؟)
3- اسلاید شو ها رو از کجا میتونم تغییر بدم؟ (هم خودشون رو میخوام تغییر بدم هم اون تا عکسی که کنارشون هست رو حذف کنم، تا بتونم یک اسلاید شو بزرگتر از لحاظ عرض داشته باشم)
4- بلاک موجود در قسمت پایین پیج که متن "ما را در فیسبوک دنبال کنید" رو داره،  توی تنظیمات قالب پیدا کردم ولی اگه بخوام حذفش کنم یا یک متن html یا php به جاش بذارم امکانش هست؟ اگه هست، چطور؟
5- متن credit (نرم افزار تجارت الکترونیک توسط پرستاشاپ فارسی™) رو چطور میتونم تغییر بدم؟ اگه مستقیم دسترسی نداره ممنون میشم اسم فایل php یا html ی که این متن توش قرار داره رو همراه لوکیشنش بم معرفی کنید.

ممنون از همه شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام گرامی. در پرستا اکثرشون ماژولی هستن و لازم به ویرایش فایل و کد ها نیست

بالای منوی مدیریت توی فیلد جستجوی کنید، یا از ماژول ها > از فیلد جستجوی اختصاصی استفادهکنید

1.  "بلاک اعتماد" رو جستجوی کنید
  2. منوی افقی رو جستجوی و پیکر بندی کنید
  3. اسلایدر خانگی (اگه اشتباه نکنم)  //     //
  4. فیسبوک // //
  5. امکان برداشتن کپی رایت رو خود پرستا داره از CMS فکر می‌کنم با یه تیک برداشته میشه، اگر قالب تجاری ستفاده میکنید بهتره کپی رایتو برندارید چون لایسنس داره

کلاً اکثر تنظیمات با همین ماژول هاست یکم که کار کنید روندکار دستتون میاد جستجوی کنید توی ماژول ها

لینک به دیدگاه

سلام گرامی. در پرستا اکثرشون ماژولی هستن و لازم به ویرایش فایل و کد ها نیست

بالای منوی مدیریت توی فیلد جستجوی کنید، یا از ماژول ها > از فیلد جستجوی اختصاصی استفادهکنید

1.  "بلاک اعتماد" رو جستجوی کنید
  2. منوی افقی رو جستجوی و پیکر بندی کنید
  3. اسلایدر خانگی (اگه اشتباه نکنم)  //     //
  4. فیسبوک // //
  5. امکان برداشتن کپی رایت رو خود پرستا داره از CMS فکر می‌کنم با یه تیک برداشته میشه، اگر قالب تجاری ستفاده میکنید بهتره کپی رایتو برندارید چون لایسنس داره

کلاً اکثر تنظیمات با همین ماژول هاست یکم که کار کنید روندکار دستتون میاد جستجوی کنید توی ماژول ها

ممنون عالی بود راهنماییتون، آخه من همه جا رو گشته بودم الا ماژول ها، فکر نمیکردم اونجا باشه، هرچند هنوز یه سری رو پیدا نکردم ولی خب مهم اینه که بدونم کجا باید دنبالشون باشم :)

اون اسلایدر هم اینه "اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما" بود

یه سوال دیگه، ببخشید:

برای آپدیت کردن مستقیم روی لینک "بروز رسانی آن" بزنم که مشکلی نداره؟ نیاز به بکاپ گیری از دیتا بیس نداره قبلش؟

سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...