رفتن به مطلب

رمز عبور مدیریتم عوض نمیشه از روش های موجود

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان

من امروز هر کاری کردم از phpmyadmin

از روی آموزش های موجود در انجمن هر کاری کردم نشد 

وارد ادمین نمی توانم بشم

کسی میتونه کمکم کنه ؟

طبق آموزش رفتم جولو

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکان نداره درست عمل کرده باشید و رمز تغییر نکنه

از جدول ps_employee روی نام کاربر مورد نظر کلیک کنید و در جدول password نوع جدول رو روی md5 بذارید. حالا از هاستتون وارد پوشه config شده و فایل settings.inc.php رو باز کنید و کد بعد از '_COOKIE_KEY_' رو کپی کنید (توجه کنید که علامت های کوتیشن ' ' رو کپی نکنید) و داخل فیلد password در phpMyAdmin قرار بدید و بعد از اون گذرواژه دلخواهتون رو بنویسید و ذخیره کنید. حالا با رمز جدید وارد مدیریت بشید

لینک به دیدگاه

امکان نداره درست عمل کرده باشید و رمز تغییر نکنه

از جدول ps_employee روی نام کاربر مورد نظر کلیک کنید و در جدول password نوع جدول رو روی md5 بذارید. حالا از هاستتون وارد پوشه config شده و فایل settings.inc.php رو باز کنید و کد بعد از '_COOKIE_KEY_' رو کپی کنید (توجه کنید که علامت های کوتیشن ' ' رو کپی نکنید) و داخل فیلد password در phpMyAdmin قرار بدید و بعد از اون گذرواژه دلخواهتون رو بنویسید و ذخیره کنید. حالا با رمز جدید وارد مدیریت بشید

بسیار ممنون از راهنمایی دقیق تون

مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...