رفتن به مطلب

قرار دادن لوگو تامين كننده به جاي متن در ماژول تامين كنندگان

پست های پیشنهاد شده

سلام من خيلي دوست دارم كه به جاي اسم تامين كنندها لوگوي اونها در داخل بلوك قرار بگيره

بعداز سرچ كردن اينو پيدا كردم

http://www.prestashop.com/forums/topic/80678-mod-free-show-manufacturs-logo/

فايل پيوست بايد داخل ماژول blockmanufacturer

كپي بشه

براي استفاده بايد داخل تنظيمات> تصوير يك تصوير با نام manu ايجاد كنيد با ابعاد 195*60 و اختصاص بديد قسمت تامين كننده

و بعد مجدد تصاوير بند انگشتي براي تامين كننده رو بسازيد

لطفا اگر از اين پست خوشتون اومد تشكر فراموش نشه ممنون

blockmanufacturer.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 year later...

با سلام خدمت عزیزان و تشکر از تیم فارسی ساز پرستا شاپ و مدیران و کاربران فعال انجمن پشتیبان

من در مورد سیستم مدیریت محتوای پرستا شاپ آماتور هستم و برای قرار دادن لوگو تامين كننده به جاي متن در ماژول تامين كنندگان این کار ها رو انجام دادم

اول فایل ضمیمه رو دانلود کردم و با فایل هم نام در پوشه blockmanufacturer عوض کردم

بعدش در قسمت تنظیمات > تصاویر > افزودن جدید > تصویر manu رو با اندازه مورد اشاره برای تولید کنندگان اعمال و ذخیره کردم

بعد از اون در ایجاد دوباره بندانگشتی‌ها تولید کنندگان رو انتخاب و برای اون manu را انتخاب و ایجاد دوباره بند انگشتی رو زدم

حالا برای بقیه موارد چه کار کنم تا در قسمت تولید کنندگان بجای متن عکس بیاد ؟

آیا همون عکس برای آرم تولید کننده ظاهر خواهد شد . پس اگر اینطوره چرا در فروشگاه من این تصاویر ظاهر نمیشه !؟!

تشکر اگر راهنمایی فرمایید :shy:

لینک به دیدگاه

من اینکارو کردم ولی هنوز اسم تولید کننده رو نشون میده؟

من تونستم فایل پیوست رو پیدا کنم که لوگو رو نشون میده ولی کنارش اسم تولید کننده رو هم نمایش میده.چطوری میشه فقط لوگو رو نمایش داد؟

مرسی

blockmanufactureri.zip

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...