رفتن به مطلب

منتظر عیدی های پرستا شاپی باشید!

admin

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز، کاربران گرامی و تمامی کسانی که این پست رو میخونید! باید به اطلاعتون برسونم تا قبل از فرارسیدن سال نو شما شاهد 6 عیدی ارزشمند از انجمن و بازارچه ی فروشگاه ساز قدرتمند و رایگان پرستا شاپ پارسی خواهید بود :angel:

این عیدی ها عبارت اند از:

• ماژول رایگان اتصال پرستا شاپ به وب سرویس فروتل + 30% تخفیف برای ثبت نام پنل فروتل!
  • ماژول رایگان اتصال پرستا شاپ به وب سرویس هموار!
  • ماژول رایگان ارسال پیامک برای پرستا شاپ از طریق شرکت سنا اس ام اس + تخفیف ویژه پنل برای کاربران پرستا شاپی!
  • قالب رایگان کلیک (ارائه توسط بهمن عزیز)
  • آغاز پروژه‌ی ترجمه‌ی 100 درصدی پرستاشاپ 1.5
  • و در نهایت مسابقه ی بزرگ پرستا شاپ (جایزه ویژه: طراحی قالب اختصاصی رایگان برای نفر اول)

منتظر توضیحات تکمیلی و عیدی های ما باشید...!

خوشحال میشم نظرات، انتقادات، پیشنهادات و عیدی های سایر کاربران رو مشاهده کنیم

موفق باشید

ذاکریان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولین عیدی ما یعنی ماژول اتصال پرستا شاپ به وب سرویس فروتل منتشر شد!

توضیحات تکمیلی رو در تاپیک زیر مشاهده کنید:

http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=1070

همچنین به زودی امکان ثبت نام پنل فروتل با 30% تخفیف ویژه کاربران پرستا شاپ نیز ارائه خواهد شد!

منتظر عیدی های بعدی ما باشید...!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

شديدا منتظر قالب آقا بهمن هستم. خسته شدم از قالب پيش فرض. بقيه قالب هاي رايگان كه يه مشكلي داره. آقا بهمن لطفا يه زمان بگو براي اين قالب جديد تا انتظار كشيدن يكم برامون راحت تر بشه.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه فعالین در این کار نیک

عید همه پرستا شاپی‌های عزیز مبارک

راستی لطفاً چگونگی شرکت در این مسابقه رو بیشتر توضیح بدید

البته من پیشنهاد می‌کنم یک مسابقه پولی(یا نیم/ربع سکه) طراحی قالب (یا تبدیل قالب‌های پرستا شاپ موجود در سایت تمپلیت مانستر به قالب کاملاً فارسی) برگزار کنید.

(برای این کار میشه اسپانسر هم گرفت و جایزه‌های اینترنتی مانند هاست و دامنه و پشتیبانی و ... هم بهش اضافه کرد. فایده‌های زیادی برای گسترش پرستا شاپ در ایران داره یکیش جمع آوری ده‌ها طرح رایگان برای پرستا شاپ و دیگری معطوف کردن نگاه‌های طراحان به این سمته!)

کافیست که خوب تبلیغ بشه... مخصوصاً در دانشکده‌های هنر و کامپیوتر و فوروم‌های تخصصی گرافیست‌ها و ....

خودم هم حاضرم کمک کنم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به جز قالب کلیک که آقا بهمن عنوان کردن 20 درصد کاری که مونده روش انجام بشه رو به دلیل مشکلاتی که براشون پیش اومده نمیتونن انجام بدن فقط ماژول sms مونده تا ارایه بشه. این ماژول هم آمادست و منتظر تأیید شرکت درخواست دهنده هستیم و تأخیر از طرف ما نیست.

با پوزش از همه کاربران

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

ایشالا عید سال 1400 نزدیکه

و صد سال بعد...

ای بابا تو این گرما این هایده هم دست از خوندن بر نمی داره ها ( تو جهنم )

راستی قالب جدید پرستا شاپ هم اومده ها ...

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...