رفتن به مطلب

قابلیت چند فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

هرچی در رابطه با قابلیت چندفروشگاهی گشتم توی گوگل کسی درموردش چیزی نگفته!! ینی من اولین نفرم که میخاد از این گزینه استفاده کنه؟؟ :exclamation: 

ممنون میشم راهنمایی کنید فرق این دوتا گزینه چیه: افزودن گروه فروشگاه جدید - افزودن فروشگاه جدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیلی راحت میتونید روی لوکال این موارد رو تست کنید. تا جایی که خاطرم هست راهنمایی میکنم :

شما میتونید گروه فروشگاه ایجاد کنید و داخل اون فروشگاههای مختلف تعریف کنید. گروه بندی به شما امکان اشتراک گذاری محصولات و یا مشتریان رو میدهد به عنوان مثال گروه نرم افزار ایجاد میکنید و یک فروشگاه برای بازی و یک فروشگاه برای نرم افزار ایجاد میکنید .میتوانید تعیین کنید که مشتریان این گروه مشترک باشد و هر کس در یکی از این فروشگاهها ثبت نام کرد در فروشگاه دیگر نیازی به ثبت نام نداشته باشد.

در کل گروه بندی بیشتر برای مدیریت راحتتر فروشگاههاست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من دقیقا از قابلیت چند فروشگاهی سر در نمیارم . مثلا من الان دو تا سایت مجزا دارم شاید بخوام بیشترش کنم تعداد سایتارو . حالا این چه کاربردی برای من داره؟

مثلا میشه که یک بار مدیریت پرستا رو نصب کنم و هر دوتاش با دو تا قالب مختلف رو همین باشه باهاش کار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله یکبار نصب میکنین و چندین فروشگاه راه اندازی میکنین ولی هر قالبی برای استفاده در چند فروشگاهی مناسب نیست و ممکنه نتونید به راحتی دو تا قالب مجزا  داشته باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام روزتون بخیر

من قابلیت چند فروشگاهی رو فعال کردم و فروشگاه های خودم رو هم ایجاد کردم چه جوری محصولات رو اضافه کنم و آیا میشه برای هر فروشگاه سطح دسترسی مجزا بزاریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...