رفتن به مطلب

مشکل تاریخ شمسی

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من از قالبی استفاده می کنم که ماژولی برای نمایش تخفیفات ویژه بر حسب زمان دارد. این ماژول فقط یک گزینه دارد و ان هم تعیین زمان اتمام تخفیفات هست! وقتی می خوام تاریخ رو برای این ماژول تعیین کنم datepicker شمسی نمایش داده می شود اما پس از ثبت و ذخیره تاریخ به صورت میلادی نمایش داده می شود.

این ماژول محصولاتی که تاریخ قیمت ویژه آن ها برابر با تاریخ درج شده در ماژول می باشد را نمایش می دهد. مشکل اینجاست که تاریخ ماژول به صورت میلادی ثبت میشه و تاریخ در قسمت قیمت های ویژه برای محصولات به صورت شمسی درج میشه و به همین دلیل ماژول قادر به شناسایی این محصولات نیست.

چطور می تونم این مشکل رو حل کنم؟ فکر می کنم ساده ترین راه این باهش که تاریخ شمسی در قسمت قیمت های ویژه محصولات رو غیرفعال و به میلادی تبدیل کنیم، چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید در ماژول تاریخ رو به میلادی وارد کنید. به این که تقویم شمسی نمایش داده میشه دقت نکنید

ممنون از پاسخ تون. عرض کردم تاریخ در ماژول به صورت میلادی ذخیره میشه!

مشکل بنده با تاریخ قیمت های ویژه هست که می خوام اون تاریخ ها هم به میلادی ذخیره بشه!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...