رفتن به مطلب

مشکل سئو پرستاشاپ

bashir7

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که در سئو قالب های پرستاشاپ اطلاعات دارن ممنون میشم سئو سایتمو ببینید مشکلش چیه که در موتورهای جستجو نمایش داده نمیشه؟!

این مشکل از قالبه یا باید ماژولی برنامه ای نصب بشه؟

آدرس سایت : razavikala.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایتتون رو ایندکس گوگل کردین؟اگه نکردین توی گوگل سرچ کنین ثبت سایت در گوگل.بعد اولین سایت مال گوگله.سایتو باز کنید و ادرس سایتو بهش بدین

لینک به دیدگاه

پرستاشاپ سئوی قوی نداره بنده یک ساله دارم تلاش می کنم حدود 500 تا محصول دارم واسه هر 500 محصول خودم توضیحات نوشتم .و کپی نکردم فقط الکسا تغییر می کنه و گوگل نه حالا دارم فکر میکنم به اینکه فروشگاه ساز قوی مثل پرستاشاپ چرا توی آپدیت هاش روی سئو کاری نمی کنه اخه هزینه کردنم منطقی نیست. ماژول خاصی هم برای سئو نداره متاسفانه شاید یکی یا دوتا اونا روهم خریدم نصب کردم اما بازم نشد که نشد.تا الان حدود 3 میلیون هزینه کردم اما بازم خبری نیست البته ذکر کنم الان در بعضی کلمات توی صفحه اول هستم اما رنک ندارم N/A

لینک به دیدگاه

یعنی ما هرچقدر هم تلاش کنیم google page rank ما همون n/a هست پس مقیاس پیشرفت چیه در سئو ؟ 

سایت هایی که میگن رنک گرفتیم داستان چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

نمیدونم برنامه گوگل برای پیج رنکش چی هست ولی از حدود دو سال پیش که آپدیت پیج رنک ها متوقف شد تا الان هنوز برنامه ای برای این موضوع در نظر نگرفته

معیاری که میشه الان در نظر گرفت یکی الکساست (که بیشتر بر اساس بازدید تغییر میکنه) و دمی توی آمار و ارقامی که گوگل آنالایتیکز و گوگل وب مستر به نتایج جستجوی شما میدن. باید ببینید برای هر عبارت کلیدی سایتتون گوگل به شما چه امتیازی داده و اگر نیاز بود روی کلمات دیگری تمرکز کنید یا اگر کلمات فعلی مناسب هستند روی همون ها بیشتر فعایلت کنید تا در رتبه های جستجوی به نتایج بهتری دست پیدا کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...