رفتن به مطلب

نسخه به روز شده فروشگاه لوازم حیوانات خانگی پانتی

پست های پیشنهاد شده

محصولاتت خیلی گرونه

شوخی کردم فروشگاهت خیلی سفید میزنه یه بک گراند بذاری فکر کنم بهتر بشه، یه هدر خوبم میتونه خیلی تاثیر گذار باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله بک گراند طرح دار و رنگی باعث اذیت چشم میشه ولی این زمانیه که رنگ سایر آیتم های فروشگاه شما رنگ ملایمی باشه . این رنگ صورتی تند و زننده ای که انتخاب کردین با اون بک گراند سفید که ترکیب میشه چشم رو خیلی اذیت میکنه . انگار اشعه گاما به چشم تابیده میشه . بهتره یا رنگ صورتی رو ملایم تر کنید یا یه بک گراند تیره تر انتخاب کنید که با رنگ صورتی که مخلوط میشه چشم رو اذیت نکنه

لینک به دیدگاه

ناقص لود میشه ،

رنگ تندی هست ، البته یکم هیجان ایجاد میکنه برای خرید ،

ولی کلن قالب دیفالت چیز مذخرفیه ، زیادی ساده ، اینهمه قالب ترجمه کردن .

غذای خشک بوش چقدر گرون شده !!

لینک به دیدگاه

بله بک گراند طرح دار و رنگی باعث اذیت چشم میشه ولی این زمانیه که رنگ سایر آیتم های فروشگاه شما رنگ ملایمی باشه . این رنگ صورتی تند و زننده ای که انتخاب کردین با اون بک گراند سفید که ترکیب میشه چشم رو خیلی اذیت میکنه . انگار اشعه گاما به چشم تابیده میشه . بهتره یا رنگ صورتی رو ملایم تر کنید یا یه بک گراند تیره تر انتخاب کنید که با رنگ صورتی که مخلوط میشه چشم رو اذیت نکنه

:D اشعه گاما رایگان در دسترس مگه بده

اقا به نظر شما چه رنگی بهش میاد ؟

ناقص لود میشه ،

رنگ تندی هست ، البته یکم هیجان ایجاد میکنه برای خرید ،

ولی کلن قالب دیفالت چیز مذخرفیه ، زیادی ساده ، اینهمه قالب ترجمه کردن .

غذای خشک بوش چقدر گرون شده !!

من با سیستمای مختلف تست کردم تا حالا این مشکلو ندیدم راست میگی قالبای مختلفیم دیدم ولی اکثرن واسه مشاغل دیگه خوبه

:D اقا چی گرون نشده

لینک به دیدگاه

رنگ صورتی تند هست. اگر به داشتن این رنگ اصرار دارید توصیه میکنم یک بک گراند ملایم استفاده کنید.

میشه یه رنگ پیشنهاد کنید به این رنگ بیاد مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست گرامي فروشگاهت عاليه اگر امكانش هست بگيد اين امارگير و اسلايد فلش بالاي صفحه وقالبش رو به من هم بديد.با سپاس .و لينك دانلودشو مرحمت نماييد

لینک به دیدگاه

یکسری سوال واسم پیش اومده، یکسریم پیشنهاد :

چرا اکثر فروشگاه ها از خرید 5 مرحله ای استفاده می کنن ؟ مثل شما ، مگه نمی گن که وقت کمتری باید از مشتری گرفته بشه؟

چرا شما هم عکس هاتو زمینه شفاف (transparent) استفاده نمی کنی ، مگه غیر از اینه که خریداران شما از قشر متوسط رو به بالا هستند؟

همچنین شما باید خیلی بیشتر رو عکسهات کار کنی ، مثلاً عکس های شاخه ها رو سفارشی کن و برای ابعاد کوچیکش عکس جدا در نظر بگیر.

همچنین از این سایت شما میتونی درآمد خوبی داشته باشی ، آیا از تعداد سرچ ماهانه محصولاتت توی گوگل خبر داری ؟ و اینکه میدونی توی این بازار چندتا رقیب داری و کدوماشون از شما بهتر کا می کنن و شما نفر چندومی ؟ پیشنهاد میکنم بازار کارتو حسابی کندوکاو بکن تا نیاز های مشتریت رو بهتر بشناسی و بدونی که کدوم محصولات خرید بیشتری دارند و روشون تخفیف بدی .

دیدم که پلاگین فیس بوک رو گذاشتی البته کار خوبیه ولی اگه بتونی لینک بزاری از فیس بوک که موقع لود فیلت نشه بهتره.

همین موفق باشی.

لینک به دیدگاه

دوست گرامي فروشگاهت عاليه اگر امكانش هست بگيد اين امارگير و اسلايد فلش بالاي صفحه وقالبش رو به من هم بديد.با سپاس .و لينك دانلودشو مرحمت نماييد

ممنونم دوست عزیز این دوتارو واست ایمیل کردم

یکسری سوال واسم پیش اومده، یکسریم پیشنهاد :

چرا اکثر فروشگاه ها از خرید 5 مرحله ای استفاده می کنن ؟ مثل شما ، مگه نمی گن که وقت کمتری باید از مشتری گرفته بشه؟

چرا شما هم عکس هاتو زمینه شفاف (transparent) استفاده نمی کنی ، مگه غیر از اینه که خریداران شما از قشر متوسط رو به بالا هستند؟

همچنین شما باید خیلی بیشتر رو عکسهات کار کنی ، مثلاً عکس های شاخه ها رو سفارشی کن و برای ابعاد کوچیکش عکس جدا در نظر بگیر.

همچنین از این سایت شما میتونی درآمد خوبی داشته باشی ، آیا از تعداد سرچ ماهانه محصولاتت توی گوگل خبر داری ؟ و اینکه میدونی توی این بازار چندتا رقیب داری و کدوماشون از شما بهتر کا می کنن و شما نفر چندومی ؟ پیشنهاد میکنم بازار کارتو حسابی کندوکاو بکن تا نیاز های مشتریت رو بهتر بشناسی و بدونی که کدوم محصولات خرید بیشتری دارند و روشون تخفیف بدی .

دیدم که پلاگین فیس بوک رو گذاشتی البته کار خوبیه ولی اگه بتونی لینک بزاری از فیس بوک که موقع لود فیلت نشه بهتره.

همین موفق باشی.

خیلی ممنون از بابت نظرات دقیقتون اینایی که گفتین نکات جالبی بود دقت نکرده بودم مرسی فقط منظورتون از استفاده عکس در زمینه شفاف متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...