رفتن به مطلب

فروشگاه یا آزمایشگاه

ramtin2025

پست های پیشنهاد شده

سلام به پرستاشاپی های عزیز

مدتهاست که قصد دارم این مطلب رو مطرح کنم ولی به دلیل مشغله کاری فرصتش رو پیدا نمیکردم.

بخشی از مشکلاتی که همیشه در انجمن و بخش تیکت گزارش میشود مربوط به نمونه های زیر است :

- ماژول رایگان .... رو نصب کردم کل فروشگاه به هم ریخته

- ماژول رایگان .... رو نصب کردم سفارشاتم پاک شده 

- قالب رایگان ریختم سایتم خطا داد و پاکش کردم بازم خطا میده

- کد ..... گذاشتم توی فروشگاهم و حالا بالا نمیاد

و بسیاری موارد مشابه اینها

لطفا توجه کنید که فروشگاه شما، حاصل زحمات شما و محل کسب درآمد آینده و نشان دهنده اعتبار شماست. پس با تست کردن و استفاده از ماژولها و قالبهای رایگان و مخصوصا نسخه هایی که سایت های کلاهبردار (مثل پرستــــاتولــز) و سایتهای ناقض کپی رایت ارائه میدهند و هیچ اعتباری به آنها نیست (و اغلب یا کدهای مخربی دارند یا دستکاریهای غیر حرفه ای در آنها صورت گرفته که در آینده فروشگاه شما را دچار مشکل خواهد کرد) ، حاصل زحمات خودتون رو به بازی نگیرید.

اگر هم قصد تست اینگونه محصولات رو دارید ، کمی به خودتون زحمت بدید و روی یک پوشه مجزا در هاست خود یا روی سیستم خود بصورت لوکال ، یک پرستاشاپ جدید نصب کنید و این موارد را آزمایش کنید تا هم خودتون دچار مشکل نشید و هم وقت و هزینه اضافی برای تیکت زدن و رفع مشکلات نپردازید.

این مساله قطعا به نفع خود شماست وگرنه فروشگاههایی که مشکل دارند ، تیکت میزنند و به بازارچه هزینه پرداخت میکنند و مشکلشون رو اگه قابل رفع شدن باشه برطرف میکنیم ولی هدف ما صرفا درآمدزایی نیست و قطعا رشد فروشگاههای پرستاشاپی برای ما اولویت بسیار بالاتری دارد.

موفق و پیروز باشید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...