رفتن به مطلب

سبد سفارش به جاي سبد خريد

mragol

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من ميخام به جاي سبد خريد ، سبد سفارش در سايت من ايجاد بشه و سفارشات توسط پيامك به همراه آدرس و تلفن سفارش دهنده به خط من ارسال بشه

آيا اين قابليت رو ميتونم در پرستا شاپ 1.6 اجرا كنم؟

اگر جواب مثبت هست چگونه بايد اينكارو انجام بدم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

سبد خرید امکان انتخاب محصول رو ایجاد میکنه و با مراجعه صفحه پرداخت و چند مرحله دیگر سفارش محصول به انجام میرسد

ولی من میخام به جای اینکه چندین مرحله  برای سفارش محصول وجود داشته باشه حداکثر دو مرحله وجود داشته باشه که یه مرحله انتخاب محصول باشه و مرحله دیگر ثبت آدرس و تلفن شخص مورد نظر باشه که با پیامک به من اطلاع داده بشه و شخص مورد نظر هنگام تحویل محصول درب منزل عمل پرداخت وجه رو انجام بده

یا ساده تر بگم من میخام سایت رستوران راه اندازی کنم که در یه مرحله غذا انتخاب بشه و مرحله دیگر تلفن و آدرس مشتری ثبت بشه و انتخابات به همراه آدرس و تلفن  مشتری با پیامک به من اطلاع داده بشه و مشتری هنگام تحویل غذا پول رو پرداخت کنه.

لطفا مرا راهنمایی کنید....

لینک به دیدگاه

با سلام

کسی از دوستان نیست منو راهنمایی کنه؟!  

آیا تایپیکی هست به من کمک کنه؟ (متاسفانه من تاپیک برای مشگلم پیدا نکردم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...