رفتن به مطلب

صفر شدن آمار بازدیدها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از تاریخ 2016.03.20 تا امروز آمار بازدید فروشگاهم رو صفر نشون میده . مشکلی وجود داره؟ عکسش رو پیوست کردم

عکسی وجود نداره که نظری بشه داد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

این مشکل برای فروشگاه بنده هم پیش اومده. البته با یکی دور وز تاخیر نسبت دوست عزیزمون یعنی از تاریخ 22-3-2016. اونهم در روزهای تعطیلات نوروز که هیچ کس وارد پنل مدیریت نشده و قائدتا هیچ ماژولی دستکاری نشده.

لینک به دیدگاه

احتمالا یکی از ماژول ها رو غیرفعال نکردین؟ماژول های آمارگیری به خصوص.

منم هیچ ماژوالی رو نه اضافه نا فعال و غیر فعال و نه حذف کردم

لینک به دیدگاه

این مشکل در پنل بازارچه خودمون هم به وجود اومده و دلیلش رو هنوز نمیدونیم ولی قطعا ارتباطی به نسخه بومی نداره و این مشکل در ماژول نمایش دهنده نمودار هست و در بخش آمار نباید مشکلی باشه

لینک به دیدگاه

این مشکل در پنل بازارچه خودمون هم به وجود اومده و دلیلش رو هنوز نمیدونیم ولی قطعا ارتباطی به نسخه بومی نداره و این مشکل در ماژول نمایش دهنده نمودار هست و در بخش آمار نباید مشکلی باشه

هنوز هیچ کدوم از بزرگوارا نتونسته راه حلی برای این مشکل پیدا کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

در مورد این مشکل باید خدمتتون عرض کنم بعد از اتمام تعطیلات نوروزی و شروع جدی فعالیت فروشگاه متوجه شدم که نه تنها بخش آمار بازدید این ماژول کار نمیکنه بلکه عملکرد سایر قسمتهای این ماژول مثل آمار فروش سایت، سفارش ها، میانگین ارزش سبد خرید و ... هم مختل شده و کار نمیکنه و عملا حدود یک ماهه دید بنده و خیلی از همکاران نسبت به بازخورد سایت کور شده. لذا به خاطر اهمیت اطلاعات این ماژول برای راهبری و مدیریت فروشگاه ها مجددا از حضورتون درخواست میکنم سریعتر و به صورت ویژه به این مشکل رسیدگی بفرمائید و راه حل مناسبی رو ارائه بفرمائید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

تاریخ داشبورد رو از 22-03-2016 تنظیم کنید آمار رو در داشبورد درست نشون میده.

در نسخه 1.6.1.2 ، بخش آمار دارای اشکال است که به زودی اصلاحیه ای برای آن منتشر خواهیم کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

تاریخ داشبورد رو از 22-03-2016 تنظیم کنید آمار رو در داشبورد درست نشون میده.

در نسخه 1.6.1.2 ، بخش آمار دارای اشکال است که به زودی اصلاحیه ای برای آن منتشر خواهیم کرد

موفق باشید

با سلام و خسته نباشید.

آمار رو از 2/1/95 درست نشون میده.

منتظر اصلاحیه ای که فرمودید هستیم. و در صورت امکان با نمایش تقویم بصورت فارسی در بخش آمار سایت.

یک دنیا تشکر از تیم حرفه ای و درستکار شما

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

سلام دوستان

از امروز یعنی تاریخ 1396/01/03 آمار بازدید منو صفر نشون میده

هیچ گونه تغییراتی هم در تنظیمات سایت و ماژول ها داده نشده یهو و خود به خود این مشکل به وجود اومد

هم ماژول Google Analytics API و هم آمارگیر خود سایت هر دو این مشکلو دارن

نسخه پرستا شاپ: 1.6.1.5

لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...