رفتن به مطلب

حذف تبلیغات از پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

تبلیغات اطرف مرورگر ، احتمالا افزونه های تبلیغاتی ناخواسته و مزاحم روی مرورگر شما نصب شده .مرورگر خود را پاک و از اول نصب کنید . البته قبلش یه عکس بذارین تا ببینیم منظور شما از تبلیغات چی هست :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبلیغات اطرف مرورگر ، احتمالا افزونه های تبلیغاتی ناخواسته و مزاحم روی مرورگر شما نصب شده .مرورگر خود را پاک و از اول نصب کنید . البته قبلش یه عکس بذارین تا ببینیم منظور شما از تبلیغات چی هست :)

بله اطراف مرورگر تبلیغات اضافی مزاحم میاد هر صفحا ای که باز میشه.عکس صفحه رو هم ضمیمه کردم

post-10275-0-60523300-1460265299_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خب ای نربطی به پرستاشاپ نداره ، این یه برنامه تبلیغاتی مزاحم هست که اتوماتیک رو مرورگر و سیستم شما نصب شده ، آنتی ویروس های مطرح اینجور برنامه ها رو میتونن پاک کنن

لینک به دیدگاه

بله اطراف مرورگر تبلیغات اضافی مزاحم میاد هر صفحا ای که باز میشه.عکس صفحه رو هم ضمیمه کردم

ربطی به پرستا شاپ و در بعضی موارد حتی مرورگرم نداره!!! بعد حذف افزونه دوباره نصب میشن معمولا :D

به کنترل پنل و بعد uinstall programm برید و برنامه هایی که publisher و اسم غیر متعارف دارن پاک کنید.

این برنامه ها به این دلیل ایجاد میشن که بصورت خودکار افزونه ها رو فعال و نصب کنن رو مرورگرتون :lol:

رو تبلیغ یه چپ کلیک کنید فک کنم بنویسه ads by.... بعد بگردید یه اسم مرتبط تو برنامه هاتون پاک کنید... کلا برنامه هایی که فک میکنین نمیشناسین و از ملزومات ویندوز نیستن پاک کنید

این مشکلات واسه من بعد از استفاده از سرویس های قند شکن که برنامه خاصی داشتن پیش میومد...  :dodgy:

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...