رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام همه دوستان . خسته نباشید . وقتتون بخیر

وب سایت ما هم با نام داروخانه اینترنتی هستش که به عنوان اولین داروخانه اینترنتی مجوز فروش محصولات OTC رو گرفتیم . 

قالب سایت الکترومارکت هستش که ویرایش شده .  هنوز کامل نشده نمیخواستیم معرفی کنیم . ولی بازم هر کی نظری برای بهتر شدن داشت بدید ممنون میشیم

دوستانی که احتیاج به سفارش برای سئو حرفه ای پرستوشاپ داشتند یا ویرایش قالب یا هر مشکل دیگه تا جایی که از دستم بر بیاد کمک یا راهنماییشون میکنم 

نظرتون در مورد قالب و سایت برام خیلی مهمه ....http://daroukhane.com

با تشکر 

[email protected]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

سرعت سایتتون عالیه ، کاملا بهینه شدست ،

رنگ بندی هم که خیلی ملایم و دلنشینه .

دوتا سوال دارم ،

این رنگ بندی براحتی در قالب الترومارکت انجام میشه یا خودتون با کد نویسی این رنگی کردنینش ؟

و سوال بعدیم اینه که چطوری این قدر بهینه کردید قالبتون رو ؟ :)  امکانش هست توضیح بدید یا یا امکانش نیست ؟ ;)

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سرعت سایتتون عالیه ، کاملا بهینه شدست ،

رنگ بندی هم که خیلی ملایم و دلنشینه .

دوتا سوال دارم ،

این رنگ بندی براحتی در قالب الترومارکت انجام میشه یا خودتون با کد نویسی این رنگی کردنینش ؟

و سوال بعدیم اینه که چطوری این قدر بهینه کردید قالبتون رو ؟ :)  امکانش هست توضیح بدید یا یا امکانش نیست ؟ ;)

سلام . قالب Daroukhane.com رو با تغییر css  فقط به این صورت در آوردم . کار خاصی نداشت . خسته شدیم از بس همه قالبای الکترومارکت رو دیدیم . 

ولی نکته مهم هاست با ارزشی که من گرفتم . هاستش رو از سایت  highhost.org   تهیه کردم 

بعد از این همه تجربه بهترین شرکت ارائه دهنده هاست برای پرستاشاپ هستش . پشتیبانیشم عالیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...