رفتن به مطلب

عدم نمایش لوگو بعد از تغییر آن

Kenzo

پست های پیشنهاد شده

من در قالب کریسمس مبارک، لوگو رو تعویض کردم ولی عکس علامت سوال میاد. رفتم پوشه htdocs >presta > img اونجا دیدم عکس رو اسمش رو اینجوری کرده!

ظپط±ظˆط´-ط¢ظ†ظ„ط§غŒظ†-ظ‚ط§ظ„ط¨-logo-1460630486.jpg

چرا؟

در ضمن قالب رو درست نصب کردم و تنها اگر تصویر اصلی با نوع PNG ..... هم گذاشم و بند انگشتی رو هم دوباره زدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

این مشکل زمانی پیش میاد که روی کامپیوتر ویندوزیتون یا روی هاست ویندوزی در حال نصب باشید

اگر روی کامپیوترتون هست کافیه اسم فروشگاهتون رو انگلیسی وارد کنید. اگر هم هاستتون ویندوزی هست سرچ کنید راه حلش قبلا در انجمن ارائه شده

لینک به دیدگاه

من در قالب کریسمس مبارک، لوگو رو تعویض کردم ولی عکس علامت سوال میاد. رفتم پوشه htdocs >presta > img اونجا دیدم عکس رو اسمش رو اینجوری کرده!

ظپط±ظˆط´-ط¢ظ†ظ„ط§غŒظ†-ظ‚ط§ظ„ط¨-logo-1460630486.jpg

چرا؟

در ضمن قالب رو درست نصب کردم و تنها اگر تصویر اصلی با نوع PNG ..... هم گذاشم و بند انگشتی رو هم دوباره زدم

دوست عزیز حتماً موقع نصب پرستا اسم فروشگاه خود را فارسی وارد کرده اید ، که این حالت پیش میاد .

به همون قست که رفتید (پوشه img ) باز به اونجا مراجعه کنید و نام تصویر لوگو رو به نام فروشگاه تغیر بدید بطور مثال فروشگاه اینترنتی شما ، باید به اینصورت فروشگاه-اینترنتی-شما روی نام عکس اعمال بشه با ازای هر فاصله (space) باید دش (خط فاصله) بگذاری و یا از قسمت تنظیمات >> تماس های مغازه اسم فروشگاه رو به انگلیسی وارد کنی ، لوگو رو عوض کنی و مجدد نام فارسی فروشگاه رو وارد کنی .

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...