رفتن به مطلب

عدم نمایش دسته بندی ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

از وقتی پرستا رو نصب کردم مشکل دارم اولش که صفحه شفید میشد الان وقتی url آشنا رو روشن میکنم عکس ها غیب میشن و از همه مهمتر اصلا دسته بندی ها داخل سایت نشون داده نمیشن

درضمن هاست من میهن وب هاسته

درضمن مگه برای دسته بندی کالاها از قسمت کاتالوگ و شاخه اقدام نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون url اشنا رو باید ببینید از هاست فعاله یا نه اگه فعال بود بعد از روشن کردن url اشنا فایل htacces رو از هاست جایی که پرستا نصبه پاک کن کش رو پاک کن بعدش برو به قسمت سئو و url >>  تنظیم آدرس URL فروشگاه و ذخیره بزن تا htacces ساخته بشه (کش مرورگر رو هم پاک کن)

فکر میکنم منظور شما اینه که شاخه بندی میکنی اما منو بالای سایت تو منو نشون نمیده ؟؟ اگه اینجوری هست

از قسمت مدیریت برو به بخش ماژول ها و سرویس ها اونجا دنبال منوی افقی بالا بگرد و پیکر بندی کن

لینک به دیدگاه

اون url اشنا رو باید ببینید از هاست فعاله یا نه اگه فعال بود بعد از روشن کردن url اشنا فایل htacces رو از هاست جایی که پرستا نصبه پاک کن کش رو پاک کن بعدش برو به قسمت سئو و url >>  تنظیم آدرس URL فروشگاه و ذخیره بزن تا htacces ساخته بشه (کش مرورگر رو هم پاک کن)

فکر میکنم منظور شما اینه که شاخه بندی میکنی اما منو بالای سایت تو منو نشون نمیده ؟؟ اگه اینجوری هست

از قسمت مدیریت برو به بخش ماژول ها و سرویس ها اونجا دنبال منوی افقی بالا بگرد و پیکر بندی کن

از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم 

فقط من url آشنا رو خاموش کردم مشکل عکسم حل شد میخواستم بدونم چطور باید اونو از داخل هاست فعال کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...