رفتن به مطلب

مشکل با فونت و ایجاد فاصله در پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام. خوبید؟

من یک مشکل با ارسال متن توی پرستاشاپ دارم می خواستم ببینم شما راه حلی ندارید براش؟

وقتی یک تیتر وارد می کنم و اینتر میکنم ( مثلا می خوام 3 تا فاصله بیفته و 3 تا اینتر می کنم) فقط یک فاصله نشون میده و بقیه رو در نظر نمیگیره. واسه رفع این مشکل از تگ <br> استفاده می کنم و وقتی متن رو کامل نوشتم وارد کد منبع <> می شم و تگ <br> رو بین خطوط میذارم به هر تعداد که میخوام ( کار سختیه چون خوندن متن اونجا یکم سخته)

اینجوری مشکل حل میشه اما وقتی یک بار دیگه همین پست رو ویرایش کنم یا تغییری ایجاد کنم باز این کد ها هم بهم می خورن و باید دوباره همه ی این <br> ها رو وارد کنم.

چیکار می تونم بکنم که اگه خواستم بعدا هم تغییر بدم متن رو تغییرای قبلیم بهم نخورن؟

بجای <br> چیز دیگه ای نیست؟

یک مشکل دیگه هم که دارم اینه که وقتی مثلا می خوام توی یک جمله یک کلمه رو H3 بدم یا H1 کنم یا ... کل متن اطرافش هم تغییر میکنن!

و اینکه من یه دونه H1 می ذارم واسه پستم اما وقتی اون صفحه رو برسی می کنم حدود 30 تا  H1 داره.

مشکل از کجاست؟

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

این کارها رو میتونید با css  در کد منبع انجام بدید.

مثلا برای فاصله بین خطوط

margin-top: 30px

یا اگه میخواید مثلا تگ بزارید متن رو در تگ h1 قرار بدید.

<h1> Prestashop </h1>

اما به این توجه کنید که وقتی مثلا شما برای یک تگ p که متنون در اوون قرار داره css میدید مسلما با حذف اوون و گذاشتن یک متن دیگه css هم حذف میشه و راهی برای حفظ اوون نیست مگر اینکه از طریق کد منبع نوشته رو در تگ p مورد نظر قرار بدید تا تگ و استایل های مربوط به اوون حذف نشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...