رفتن به مطلب

سوال در مورد همکار در فروش

پست های پیشنهاد شده

با درود

من یه سوال داشتم

من تا حالا با پرستا شاپ کار نکردم . همه فروشگاه ساز رو بررسی کردم چه رایگان و غیر رایگان این چیزی که میخواستم در فروشگاه وجود نداشت

آیا  در پنل کاربری یوزر کد همکار در فروش وجود دارد . میخواستم هم زمان که فروشگاه پرستا شاپ با همین شکل موجود کاربر بتوانید از پنل کاربری خود کد همکار را به هرکسی بدهد بتواند با کد همکار اون شخص که خرید کند پوسانت به حساب کاربری این فرداضافه شود . و از طریق درگاه های بانکی به حساب بانکی بشود واریز کرد

مثل . فروشگاه و بازار یابی شبکه ای

فروشگاهی که مد نظر ماست لوازم ورزشی هستش . 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با درود

من یه سوال داشتم

من تا حالا با پرستا شاپ کار نکردم . همه فروشگاه ساز رو بررسی کردم چه رایگان و غیر رایگان این چیزی که میخواستم در فروشگاه وجود نداشت

آیا  در پنل کاربری یوزر کد همکار در فروش وجود دارد . میخواستم هم زمان که فروشگاه پرستا شاپ با همین شکل موجود کاربر بتوانید از پنل کاربری خود کد همکار را به هرکسی بدهد بتواند با کد همکار اون شخص که خرید کند پوسانت به حساب کاربری این فرداضافه شود . و از طریق درگاه های بانکی به حساب بانکی بشود واریز کرد

مثل . فروشگاه و بازار یابی شبکه ای

فروشگاهی که مد نظر ماست لوازم ورزشی هستش . 

سلام بر شما.

پرستاشاپ بخشی داره با عنوان ارجاع دهندگان. اما کد به بازاریاب نمیده تا کسی اگه با اوون کد خرید کنه به آمار بازاریاب اضافه بشه. نحوه کار به این صورته که شما یه بازاریاب تعریف می کنید و برای اوون "" به ازای هر کلیک "" مشتری که از سایت اوون به سایت شما هدایت بشه و """به ازای هر فروش"" درصدی تعیین می کنید

هر بازاریاب پنل جداگانه ای داره که به آمار فروش خودش دسترسی داره.

امکان دیگه ای هم که در این مورد هست برای زمانیه که کسی عضو سایت شماس و میتونه از طریق ایمیل افرادی که داره محصولات شما رو به اونا معرفی کنه و بهه ازای هر مشتری که از این طریق خرید کنه تخفیفی برای معرف در نظر میگیره که شما می تونید به صورت دستی این مبلغ تخفیف رو به حسابش واریز کنید.

فقط همین دو مورد به صورت پیش فرض در مورد بازاریابی در پرستاشاپ وجود داره :idea: !

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...