رفتن به مطلب

مخفی کردن یک کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام

فرض کنید یک کالا در فروشگاه داشته ایم و سئو خوبی دارد اما دیگر موجود نیست . آیا اگر وضعیت نمایش رو " هیچ جا " قرار دهیم درست می شود. یعنی هم در گوگل سرچ شود هم تو فروشگاه نشان داده نشود. آیا بهترین راه این است ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

با سلام 

چه اشکالی داره حالا سرچ بشه و در فروشگاه موجود نباشه ؟

شما اگر محصولات دیجی کالا رو ببینید خیلی از محصولاتش مربوط به 2-3 سال پیش هست که موجود نیست و قدیمی هست و اطلاعات و نظرات کاربران زیرش هست . همین خودش باعث سئو فروشگاه میشه ، بزارید محصول با محتوایی که داره باشه.

بازم نظر شخصی بود.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

من یه بار دیگه من سوالم رو مطرح کنم ..

1- اگر نمایش هیچ جا رو بزنیم. تو سرچ گوگل میاد و تو سایت نمایش داده نمیشه یا حتی تو سرچ گوگل هم نمی اد ؟

2- نمایش جستجو یعنی اینکه دیده نمیشه ولی در جستجوی سایت میاد ؟ ربطی به جستجوی گوگل که نداره ؟

3- بهترین راه برای اینکه در سایت دیده نشه ولی تو گوگل سرچ باشه چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

در هر صورت اگه در سایت نمایش داده نشه شما در وبمستر خطای 404 و امتیاز منفی دریافت میکنید.

بهترین راه اینه که فعال و غیرموجود بمونه 

راه دیگه اینه که غیرفعال و ریدایرکت بشه به یک محصول دیگه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در هر صورت اگه در سایت نمایش داده نشه شما در وبمستر خطای 404 و امتیاز منفی دریافت میکنید.

بهترین راه اینه که فعال و غیرموجود بمونه 

راه دیگه اینه که غیرفعال و ریدایرکت بشه به یک محصول دیگه

موفق باشید

مطمئن هستید ؟ چون من نمایش محصول رو هیچ جا زدم. ولی در گوگل هنوز سرچ می شود . الان بیش از چند ماهی میگذرد و خطا نمی دهد. چون لینک سرجایش هست و فقط در سایت نمایش داده نمی شود .. یکبار تست کنید خودتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...