رفتن به مطلب

رفع یک مشل از چک لیست الزامات اینماد / نمایش در پنجره‌ی جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من متقاضی اینماد هستم و در بخش چک لیست الزامات > یک بخشی رو تاید نشده زدن واسم ک نمی دونم چطوری باید درستش کنم:

>>> در صورت هدایت بازدیدکنندگان به وب‌سایت های دیگر، صفحه‌ی مربوطه در پنجره‌ی جدید نمایش داده شود.

لطفا راهنماییم کنید چ کار باید انجام بدم تا درست بشه این مشکل

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. منظورش اینه که اگه از سایت شما به سایت دیگه لینک داده شده، طوری تنظیم کنی که در  New tab باز بشه و پنجره جدید باز بشه - 

با اضافه کردن _blank به کد  لینک ها، یا از خود ادیتور که لینک میدید، گزینه باز شدن در پنجره جدید رو بزنید.

لینک به دیدگاه

من متوجه شدم باید چه کار کنم اما نمی تونم توی پنل مدیریت پیدا کنم بخش مربوطه رو ک بتونم یکی از این 2 کار رو( اضافه کردن _blank به کد  لینک ها، یا از خود ادیتور که لینک میدید، گزینه باز شدن در پنجره جدید رو بزنید) اجرا کنم...

لطفا راهنمایی کنید در بخش مدیریت کجا می تونم این رو رو اعمال کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

مدیریت / دسترسی سریع / 3 گزینه وجود داره ک من در هر یک گزینه در پنجره جدید باز شود رو فعال کردم اما محصولات و هر بخش دیگری همچنان در همان صحفه باز می شوند

حتی اضافه کردم به آخر لینک در آنجا مثل این index.php?controller=AdminCategories&addcategory_blank اما باز نشد

ممنون می شم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

برای محصولات و شاخه های داخلی فروشگاهتون که لازم نیست نیوتب تنظیم کنید (حتماً به حالت اول برگردونید) ....!! محصولات، شاخههای سایت شما باید در خود سایت شما باز بشه و نیوتب نباشه.

خودش گفته که فقط لینک های خارجیو اینکاروکن لینک هایی که به سایت های دیگه داده شده اینجوری بگم که از سایت شما کاربر با کلیک روی لینک به سایت دیگری منتقل میشه.

در ضمن کد مربوط به لینک پنجره جدید به صورت زیر:

<a href="http://site.com" target="_blank" title="عنوان">متن لینک</a>

تگ _blank به این صورت میاد در کد HTML | نه به اون صورت که شما قرار دادید!!

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید بگید (قبل از انجام تغییرات) تا راهنماییتون کنم

لینک به دیدگاه

برای محصولات و شاخه های داخلی فروشگاهتون که لازم نیست نیوتب تنظیم کنید (حتماً به حالت اول برگردونید) ....!! محصولات، شاخههای سایت شما باید در خود سایت شما باز بشه و نیوتب نباشه.

خودش گفته که فقط لینک های خارجیو اینکاروکن لینک هایی که به سایت های دیگه داده شده اینجوری بگم که از سایت شما کاربر با کلیک روی لینک به سایت دیگری منتقل میشه.

در ضمن کد مربوط به لینک پنجره جدید به صورت زیر:

<a href="http://site.com" target="_blank" title="عنوان">متن لینک</a>

تگ _blank به این صورت میاد در کد HTML | نه به اون صورت که شما قرار دادید!!

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید بگید (قبل از انجام تغییرات) تا راهنماییتون کنم

ممنون دوست عزیز

اما خوب من از کجا می تونم این کارو بکنم. توی مدیریت پرستاشاپ وارد چه قسمتی بشم و چ گزینه ای رو بزنم و چی رو تغییر بدم به این شکل

اینو راهنمایی کنین ممنون می شم

لینک به دیدگاه

بخشی واسه اینکار نیست. باید تمامی لینک هایی که به سایت های دیگه دارید اینطوری بشه

ببنید مثلا شما توو توضیحات صفحه محصول یه لینک به سایت دیگه دارید ، اوون لینک باید کدش اینطوری نوشته بشه.

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

اما خوب من از کجا می تونم این کارو بکنم. توی مدیریت پرستاشاپ وارد چه قسمتی بشم و چ گزینه ای رو بزنم و چی رو تغییر بدم به این شکل

اینو راهنمایی کنین ممنون می شم

آدرس وب ساییتتون رو لطف کنید بنویسید تا راهنماییتون کنم

لینک به دیدگاه

توی صفحه اصلی دو قسمت دارید که باید ویرایش بشه یکی اسلاید شو هست و یکی دیگه هم بنر های زیر صفحه که به presta-shop.ir لینک شدن. از منوی کناری پنل مدیریت > ماژول ها رفته  > و جستجو کنید: اسلایدر یا slide (دقیقا یادم نمیاد) و از لیست نتایج پیکر بندی رو بزنید و ویرایشش کنید به لینک خودتون برای اون یکی هم باید "پیکر بندی قالب" فکر می کنم جستجو کنید و از پیکربندی، بنرهای زیر صفحه رو ویرایش کنید - قیمت هاروهم درست کنید باید به این صورت باشه: 26000 تومان  (اگر منظورتون از 29 تومان، 29000تومان باشه) که در اینده مشکلی پیش نیاره واسه درگاه پرداخت آنلاین.

لینک به دیدگاه

توی صفحه اصلی دو قسمت دارید که باید ویرایش بشه یکی اسلاید شو هست و یکی دیگه هم بنر های زیر صفحه که به presta-shop.ir لینک شدن. از منوی کناری پنل مدیریت > ماژول ها رفته  > و جستجو کنید: اسلایدر یا slide (دقیقا یادم نمیاد) و از لیست نتایج پیکر بندی رو بزنید و ویرایشش کنید به لینک خودتون برای اون یکی هم باید "پیکر بندی قالب" فکر می کنم جستجو کنید و از پیکربندی، بنرهای زیر صفحه رو ویرایش کنید - قیمت هاروهم درست کنید باید به این صورت باشه: 26000 تومان  (اگر منظورتون از 29 تومان، 29000تومان باشه) که در اینده مشکلی پیش نیاره واسه درگاه پرداخت آنلاین.

تشکر ویژه از شما دوست عزیز، ممنون از راهنمایی هاتون. انجام دادم و فکر کنم دیگه مشکلم حل بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...