رفتن به مطلب

مشکل دارم تو نصب

پست های پیشنهاد شده

مهرشاد صحبت کردم باهاشون . میگن تمام گزینه ها فعال هستش و اشکال از بسته نصبیتون هستش .

بچه های دیگه همشون به سلامت این بسته جدید رو نصب کردن ؟ 1.5

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 53
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

این پیام نقل php خاموش است . اصطلاح کامل انگلیسی اش رو داری بنویسی برام . دارم فایل php.ini را ادیت میکنم گرگیجه گرفتم مهرشاد . دارم تو انبار کاه دنبال سوزن میگردم .

لینک به دیدگاه

من الان همه تنظیمات php.ini رو تا جایی معلوماتم میرسید چک کردم . به مورد غیر عادی نرسیدم تا بتونم هاست رو سازگار کنم . نمیدونم دقیقا چه مرگش هست .

لینک به دیدگاه

این پیام نقل php خاموش است . اصطلاح کامل انگلیسی اش رو داری بنویسی برام . دارم فایل php.ini را ادیت میکنم گرگیجه گرفتم مهرشاد . دارم تو انبار کاه دنبال سوزن میگردم .

براتون نوشتم

دنبال عبارت quotes بگردید توی php

لینک به دیدگاه

راست میگه روی هاست نصب نمیشه روی لوکالم نمیشه نه روی wamp نه eysyphp

دوست عزیز این نسخه روی wamp، xampp، easyphp و روی چندین هاست تست کردیم و بدون هیچ مشکلی نصب میشه.

فقط در wamp مرحله ی آخر رو ممکنه مجبور بشید چند بار روی "بعدی" کلیک کنید تا بره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کوروش جان توی php.ini دنبال این خط ها بگرد و اون ها رو از off به on تغییر بده یا اگه نبود اضافه کن:

; Magic quotes ;  ; Magic quotes for incoming GET/POST/Cookie data. magic_quotes_gpc = Off  ; Magic quotes for runtime-generated data, e.g. data from SQL, from exec(), etc. magic_quotes_runtime = Off  ; Use Sybase-style magic quotes (escape ' with '' instead of \'). magic_quotes_sybase = Off

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اقاي ادمين تا وقتي کشور ايرانه نميره صفحه فينيش صد دفعه که روي بعدي کليک کني نميره کشورو عوض کني ميره ولي خب ديگه فارسي نمياد بالا ؟

لینک به دیدگاه

اقاي ادمين تا وقتي کشور ايرانه نميره صفحه فينيش صد دفعه که روي بعدي کليک کني نميره کشورو عوض کني ميره ولي خب ديگه فارسي نمياد بالا ؟

ممکنه این مشکل وجود داشته باشه. این هم به دلیل اینه که اگر ایران انتخاب کنید در حالت عادی پک فارسی رو از سایت اصلی دانلود میکنه و اگر آفلاین باشید یا به سایتش وصل نشه نمیره مرحله بعد.

ما این مشکل رو در پک خودمون حل کردیم اما بازم ممکنه این اتفاق بیفته برای رفع کاملش باید با سایت اصلی تماس بگیریم.

به هر حال اگر باز هم به مشکل خوردید به صورت انگلیسی نصب کنید و بعد از بخش tools به بخش زبان ها برید و فارسی رو اگر هست انتخاب و زبان پیش فرض کنید. اگر نیست هم اضافه کنید.

بعد دوباره پک ما رو از حالت فشرده خارج کنید و روی هاست کپی کنید. به جز فولدر config. بعد مجددا نام پوشه admin را تغییر داده و install را پاک کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان به این موضوع توجه کنید که اگه به مشکلی برخوردید که به مرحله بعد نرفت و از لحاظ امکانات هم مشکلی نداشتید با مرورگرای دیگه مثل firefox امتحان کنید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دوستان من باید با این ارور چیکار کنم ؟

Error while inserting data in the database:

'CREATE TABLE `ps_access` ( `id_profile` int(10) unsigned NOT NULL, `id_tab` int(10) unsigned NOT NULL, `view` int(11) NOT NULL, `add` int(11) NOT NULL, `edit` int(11) NOT NULL, `delete` int(11) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id_profile`,`id_tab`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8'

CREATE command denied to user \'infinits_infinit\'@\'localhost\' for table \'ps_access\'(Error: : 1142)

به دیتا بیس کانکت میشم اما در این قسمت نمیدونم چی باید بنویسم تا این ارور نیاد PrestaShop database tables prefix:

یه لطفی بکنید ببینید باید دقیقا چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من همین همین مشکل را دارم ،مرحله سوم هرچی بعدی را میزنم نه اروری میده نه چیزی به مرحله بعدی نمی ره .

تنظیمات هم چک کردم مشکلی نداره ولی تو این صفحه به مرحله بعدی نمیره

سلام

من همین همین مشکل را دارم ،مرحله سوم هرچی بعدی را میزنم نه اروری میده نه چیزی به مرحله بعدی نمی ره .

تنظیمات هم چک کردم مشکلی نداره ولی تو این صفحه به مرحله بعدی نمیره

با همه مرورگرها هم تست کردم اما بازهم نمیشه .

راه حلی داره یا خیر؟

لینک به دیدگاه

اگر یک بار با مشکل نصب شد مجبورید برید و تمام محتویات و جداول ایجاد شده در پایگاه داده را حذف کنید و نصب را مجدد انجام دهید در غیر این صورت هرگز به مرحله بعد نخواهید رفت.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

کسانی که تو مرحله دیتابیس گیر می کنند و به دیتابیس دسترسی دارن ولی نمی تونند جلو برند ، یک بار با موتور MyISAM تست کنند شاید مشکلتون حل شه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام دوست عزیز من از وبسایت ugig هاست رایگان گرفتم .

و presta shop و نصب کردم

ولی وقتی میخوام برم قسمت admin eror میده یوزری هم که موقع نصب میدم و درست میزنم ولی بازم باز نمیشه ؟ باید چیکار کنم ؟

نسخه 1.4.5.1

ممنون میشم کمکم کنی . مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز توجه کنید که پرستاشاپ فروشگاه ساز قدرتمندیه و به امکانات به روزی احتیاج داره که تو خیلی از هاستهای رایگان وجود نداره . هاست خیلی ارزونه میتونید یه هاست 25 الی 30 تومنی راحت بگیرید و استفاده کنید .

ابلته یه بار با یه مرورگر دیگه استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه . یا یه کار بهتر از فراموشی رمز عبور استفاده کنید تا یه رمز جدید ساخته بشه با اینکار احتمالا مشکلتون حل میشه . اگه حل نشد یا مشکل از هاسته یا مشکل از درست نصب نشدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...