رفتن به مطلب

مشکل در بالا آمدن سایت پس از نصب قالب جدید

amirsallar75

پست های پیشنهاد شده

با درود و وقت بخیر
چه مسائل و مشکلاتی میتونه باعث بشه که سایت پس از نصب قالب جدید نتونه بالا بیاد و حتی ساختار DOM Tree اونهم تشکیل نشه . آیا تصاویر بندانگشتی میتونن عامل این مشکل باشن ؟
سایتم حدود 10 گیگابایته و وقتی قالب رو روش نصب میکنم دیگه بالا نمیاد و جز یه صفحه سفید خالی چیزی نمایش نمیده این درحالیه که قالب کاملا سالمه و روی یک پرستاشاپ خالی که تازه نصب شده خیلی سریع و خوب بالا میاد .
من حتی کلیه ماژول هایی که به هر نحوی میتونه مزاحم باشه و از جای نا مرتبطی تهیه شده باشه رو هم حذف کردم ولی باز مشکل پابرجاست و با روشن کردن حالت دیباگ و تنظیمات عیب یابی از بخش کارایی ها هم مشکل حل نشد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا یه دنیا سپاس جناب دانوش
ولی تعجبم اینجاست که سه تا خطا گرفت که هر سه هم از ماژول iWiki بود که از همین جا تهیه کردم
چرا همچین چیزی باعث مشکل شده ؟
من تمام ماژول های نامعتبرم رو حذف کرده بودم هرچیزی که بود فقط ماژول های پولی مونده بود که ماژول خوب دانشنامه که ازش استفاده میکردم ایجاد مشکل کرده بود .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...