رفتن به مطلب

مشکل پیام Remove Copyright موقع ورود به مدیریت پرستا 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام من پرستاشاپ 1.5.2 نصب کردم.

ولی آدرس سایتم حتما باید www.mydomain.ir/prestashop/adminx01 باشه. در اینصورت هیچ مشکلی ندارم.

ولی وقتیکه پرستاشاپو مستقیم توی روت نصب می کنم و توی پوشه prestashop نیست نمی تونم وارد بخش مدیریت بشم و به محض رفتن تو صفحه لاگین مدیریت پیام Remove Copyright میده و بلافاصله ریدایرکت می کنه اینجا (توی این سایت.)

هدف اینه که فروشگاه من به اسم دامنه من باشه و پسوند prestashop نداشته باشه.

لطفا راهنمایی کنید دوستان.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما پکیج نصبی پرستاشاپ رو روی روت اصلی آپلود کن بعد از اکسترکت حتما پوشه ای به نام prestashop داری دیگه درسته ؟ بعد از این وارد پوشه پرستاشاپ شو و کل محتوا رو cut کن تو روت اصلی public_html بعد مراحل نصب رو پیش بگیر

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

شما پکیج نصبی پرستاشاپ رو روی روت اصلی آپلود کن بعد از اکسترکت حتما پوشه ای به نام prestashop داری دیگه درسته ؟ بعد از این وارد پوشه پرستاشاپ شو و کل محتوا رو cut کن تو روت اصلی public_html بعد مراحل نصب رو پیش بگیر

با تشکر

سلام دوست عزیزم. دقیقا همین کارو کردم. ولی نشد.

یه بارم از توی پوشه Prestashop نصب کردم و بعداز نصب کل محتویات رو cut کردم تو روت اصلی. ولی بازم نشد.

تیم پشتیبانی هم اینو گفته : 

وقتی به روت منتقل می کنید باید آدرس سایت رو در دیتابیس عوض کنید:

جدول shop_url فیلد  physical_uri رو به / تغییر بدید.

انجام دادم ولی نمیشه!!!!

اما الان موفق شدم. چطوری؟ خیلی ساده! وقتیکه پیام Remove Copyright میاد بجای اینکه گزینه ok رو بزنم گزینه cancel رو میزنم!

ولی دوستان دیگه حتما روش های فوق رو چک کنن. احتمال داره برای اونا جواب بده. فعلا که من تونستم وارد بشم تا ببینیم چی میشه.

لینک به دیدگاه

آقا یه مشکل دیگه.

الان من می تونم برم توی پنل مدیریت و تم عوض کنم ، ماژول نصب کنم و ... سایت فروشگاه هم بالا میاد و مشکلی نداره.

اما بازدید کننده نمی تونه وارد بشه. یعنی روی دکمه ورود میزنه ارور  HTTP 500 می گیره.

لینک به دیدگاه

آقا یه مشکل دیگه.

الان من می تونم برم توی پنل مدیریت و تم عوض کنم ، ماژول نصب کنم و ... سایت فروشگاه هم بالا میاد و مشکلی نداره.

اما بازدید کننده نمی تونه وارد بشه. یعنی روی دکمه ورود میزنه ارور  HTTP 500 می گیره.

من یه سوالی برام پیش اومده مگه شما تازه پرستا رو نصب نکردید چرا نسخه 1.5.2 ؟؟؟؟ :s :s :s :s

آخرین نسخه 1.6.1.5 هست

لینک به دیدگاه

من یه سوالی برام پیش اومده مگه شما تازه پرستا رو نصب نکردید چرا نسخه 1.5.2 ؟؟؟؟ :s :s :s :s

آخرین نسخه 1.6.1.5 هست

فعلا بخاطر قالب. نتونستم یه قالب خوب رایگان برای نسخه 1.5 پیدا کنم. تازه اول راهم. انشالله کار فروشگاه که بگیره قالب می خرم.

لینک به دیدگاه

دیباگ رو روشن کنید ببینید بجای خطای 500 چه خطایی میده

این کارو کردم. موقع ورود به سایت پنجره SMARTY_DEBUG باز میشه. موقع لاگین هیچ اتفاقی نمی افته. موقع بک کردن از صفحه لاگین بازم صفحه SMARTY_DEBUG فعال میشه و کدهاش تغییر می کنه.

وقتیکه روی دکمه ورود کلیک می کنم آدرس مرورگر اینه : http://www.mrkelectronic.ir/index.php?controller=authentication&back=my-account

ضمن اینکه من از کدهای SMARTY_DEBUG سر در نمیارم. اما چیزی به رنگ قرمز هم ندیدم که بگم مربوط به خطا باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...