رفتن به مطلب

نمایش عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من اسکریپت رو از سایت دانلود کردم و و هاست بدون هیچ تغییری نصب کردم و حالا بعد از اضافه کردن کالا عکسش رو نشون نمیده و علامت سوال ظاهر میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه

من اسکریپت رو از سایت دانلود کردم و و هاست بدون هیچ تغییری نصب کردم و حالا بعد از اضافه کردن کالا عکسش رو نشون نمیده و علامت سوال ظاهر میشه

chapironi.ir

لینک به دیدگاه

سلام.

از منوی تنظیمات >> تصاویر، روی دکمه انتهای صفحه کلیک کنید "" بازسازی تصاویر بندانگشتی "" کلیک کنید ببنید مشکل حل میشه یا نه.

سلام نه متاسفانه حل نشد

لینک به دیدگاه

سلام نه متاسفانه حل نشد

با سلام 

از منوی تنظمات / سئو و یو ار ال ها وارد بشید

و یو آر ال آشنا رو یک بار فعال و غیر فعال کنید. یعنی اگر غیر فعال هست فعال و یا فعال هست غیر فعال کنید. در نهایت بزارید روی فعال باشه.

مجدد کش مرورگر رو خالی کنید و تست کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام 

از منوی تنظمات / سئو و یو ار ال ها وارد بشید

و یو آر ال آشنا رو یک بار فعال و غیر فعال کنید. یعنی اگر غیر فعال هست فعال و یا فعال هست غیر فعال کنید. در نهایت بزارید روی فعال باشه.

مجدد کش مرورگر رو خالی کنید و تست کنید.

با تشکر

خیلی ممنون غیر فعالش کرد درست شد

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

یو آر ال آشنا چیه؟ من هم مشکل دوستم را داشتم با راه حل شما مشکل حل شد. اما این گزینه چیه و به چه دردی می خوره؟

به صورت پیش فرض URL های پرستاشاپ برای موتورهای جستجو بی ارزش هستند: برای مثال آدرس http://www.myprestashop.com/product.php?id_product=27 هیچ کمکی به این که مشتری بداند محصول در کدام صفحه قرار دارد نمی کند. که در این موارد URL های آشنا بسیار مفید واقع خواهند شد، برای مثال:

http://www.myprestashop.com/2-music-players/27-ipod-nano-green

در مثال دوم که از URL آشنا استفاده شده است، شما نام محصول و شاخه آن را می بینید: در مثال بالا، شناسه شاخه id_category=2 ، نام شاخه همراه با شناسه آن 2-music-players و شناسه محصول id_product=27 که همراه با نام محصول یعنی 27-ipod-nano-green می آید. به طور پیش فرض شناسه قابل حذف نمی باشد و لغات موجود در آدرس از نام شاخه/ محصول گرفته می شود که البته به صورت دستی نیز قابل نوشتن می باشند. این کار مستقیما از طریق صفحه پیکربندی محصول یا شاخه (در منوی کاتالوگ) انجام می شود: فیلد " URL  آشنا " مستقیما در صفحه اصلی پیکربندی شاخه ها و تب "سئو" در صفحه پیکربندی محصول قابل دسترسی می باشد.

دیگر صفحات شخصی شما نیز می توانند دارای URL باشند: صفحات مدیریت محتوا، صفحات حساب کاربری و ... صفحه " SEO و URLها " لیستی از این صفحات را به شما ارائه می کند و امکان ویرایش URL های آشنا و متا تگ ها را برای شما فراهم می کند (عنوان، توضیحات، کلمات کلیدی).

لینک به دیدگاه

به صورت پیش فرض URL های پرستاشاپ برای موتورهای جستجو بی ارزش هستند: برای مثال آدرس http://www.myprestashop.com/product.php?id_product=27 هیچ کمکی به این که مشتری بداند محصول در کدام صفحه قرار دارد نمی کند. که در این موارد URL های آشنا بسیار مفید واقع خواهند شد، برای مثال:

http://www.myprestashop.com/2-music-players/27-ipod-nano-green

در مثال دوم که از URL آشنا استفاده شده است، شما نام محصول و شاخه آن را می بینید: در مثال بالا، شناسه شاخه id_category=2 ، نام شاخه همراه با شناسه آن 2-music-players و شناسه محصول id_product=27 که همراه با نام محصول یعنی 27-ipod-nano-green می آید. به طور پیش فرض شناسه قابل حذف نمی باشد و لغات موجود در آدرس از نام شاخه/ محصول گرفته می شود که البته به صورت دستی نیز قابل نوشتن می باشند. این کار مستقیما از طریق صفحه پیکربندی محصول یا شاخه (در منوی کاتالوگ) انجام می شود: فیلد " URL  آشنا " مستقیما در صفحه اصلی پیکربندی شاخه ها و تب "سئو" در صفحه پیکربندی محصول قابل دسترسی می باشد.

دیگر صفحات شخصی شما نیز می توانند دارای URL باشند: صفحات مدیریت محتوا، صفحات حساب کاربری و ... صفحه " SEO و URLها " لیستی از این صفحات را به شما ارائه می کند و امکان ویرایش URL های آشنا و متا تگ ها را برای شما فراهم می کند (عنوان، توضیحات، کلمات کلیدی).

ممنون از توضیحات کاملتون.

اما من نفهمیدم چرا وقتی یو آر ال آشنا را فعال می کنم، همه عکسهای محصولاتم را علامت سوال نشون میده!

لینک به دیدگاه

URL های آشنا تنها با سرورهایی که قابلیت پشتیبانی از بازنویسی URL را دارند کار می کنند (برای مثال، ویژگی mod_rewrite سرورهای آپاچی). وضعیت سرور خود را در این باره برررسی کنید ( از ارائه دهنده هاست خود بپرسید! )، اگر URL آشنا را فعال کنید و سرور شما از این قابلیت پشتیبانی نکند امکان این که مشتریانتان به فروشگاه دسترسی نداشته باشند وجود دارد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...