رفتن به مطلب

تغییر حالت پیشفرض نیاز به آدرس و ... برای ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده به تازگی فروشگاهی ساختم که در آن اقدام به فروش محصولات مجازی مانند کاربری ویژه در کلاینت خود می کنم و به هیچ عنوان به کد پستی و آدرس شخص کاری ندارم اما چون به صورت پیشفرض تعیین شده و نیاز هست تغیییری نمیتوانم بدهم اگه ممکنه کسی راهنمایی کنه که اصلا این گزینه رو حذف کنم فقط به 3 کادر نیاز دارم شماره تلفن نام آی دی شخص در کلاینت و ایمیل شخص همین چطور میشه فقط به اینا محدودش کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

می تونید ماژول سبد خرید ویژه فروش فایل رو از بازارچه تهیه کنید:

http://ipresta.ir/prestashop-module/263-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%A8%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-cart-prestashop-module.html

لینک به دیدگاه

با سلام

من قبلا خودم اینکار رو کردم به صورت دستی ، ولی الان که دنبال فایلش گشتم پیدا نکردم واست بزارم ، روی قالب دیفالت 1.6 انجام داده بودم.

از این طریق میتونی بری کم کنی فیلد ها رو :

1- اولا پروسه خرید رو روی تک مرحله ای تنظیم کن

2- در قسمت تنظمات / مشتریان : ثبت شماره تلفن رو از الزمامی بودن خارج کن

3- در قسمت کشور / ایران رو ویرایش کن و تمامی گزینه ها به غیر از شماره موبایل رو پاک کن . (در کادر مربوطه این گزینه ها رو پاک کن -  firstname lastname
 -company-vat_number-address1-address2-postcode city-Country:name-phone)

4- و بعدش فایل order-opc-new-account.tpl واقع در پوشه تم رو باز کن و این فیلد ها رو پیش فرض یه مقدار بده و display اونها رو none کن.

البته یکم زمانبر هست اینکار ولی شدنی هست.

بازم اگر پیدا کردم فایل اصلاحیه خودم رو میزارم که دوستان استفاده کنند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه آشنایی با کد نویسی ندارید توصیه نمیشه اینکارو بکنید اینکار شدنی هست ولی خب اگه خیلی راحت بود همه اینکار رو میکردن و دیگه نیازی به نوشتن ماژول نبود. ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...