رفتن به مطلب

تنظیمات ماژول علاقه مندی

پست های پیشنهاد شده

درود من ماژول علاقه مندی رو نصب و فعال کردم، اما زمانی که روی افزودن به لیست علاقه مندی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.

آیا تنظیمات خاصی داره و همچنین تو صفحه اصلی یه بلوک ایجاد کرده که قالب رو به هم ریخته، چطور میشه از روی صفحه اصلی بره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که تست کردم کار میکنه :D

مشکل کجاس؟ به لیست اضافه میشه و اونو نشون میده

ببخشید دقیقا رو کدوم گزینه میزنین؟

رو علامت قلب؟

پس چرا برای من کار نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

علامت افزودن به مقایسه . تول تیپ داره روی آیکون ها نگه دارید میگه کدومه واسه افزودن به مقایسه. آیکون کنار قلب

مقایسه منظور من نیست] منظور من همون قلبه یا علاقه مندیه. :-/

لینک به دیدگاه

مقایسه منظور من نیست] منظور من همون قلبه یا علاقه مندیه. :-/

عه حواسم نبود اصلا :D :D

حالا به هرحال من با کاربری تست عضو شدم و علاقه مندی ها رو هم دیدم. بازم مشکل نداشت :P :P :P

لینک به دیدگاه

عه حواسم نبود اصلا :D :D

حالا به هرحال من با کاربری تست عضو شدم و علاقه مندی ها رو هم دیدم. بازم مشکل نداشت :P :P :P

بله مشکل با حذف و نصب مجدد ماژول برطرف شد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان

من این ماژول را نصب کردم و با توجه به ظاهرش نتونستم بفهمم فرقش با  دکمه محصولات مورد علاقه در چیست!!

آخه این ماژول یک لیست درست میکنه که میتونه تعداد محصول را هم به نمایش بگذاره یعنی کاربر ضمن اینکه محصول را انتخاب میکنه میتونه تعداد هم بده یعنی چند بار روش کلیک کنه تعداد اون داخل لیست زیاد میشه

کاربر میتونه لیست را برای دیگران ارسال کنه وقتی این کار را انجام دادم اتفاق خوبی افتاد به گیرنده میگه مثلا فلانی لیست علاقه مندیهاشو برای شما ارسال کرده  اون هم میره با استفاده از لینک مستقیم داخل صفحه لیست علاقه مندی و همانجا میتونه همونها را خرید کنه ولی اتفاق نا جالب این است که در لیست علاقه مندی تعداد هم آورده ولی اینجا هم این مورد استفاده نداره و وقتی فرد روی دکمه خرید کلیک میکنه باز هم فقط یک محصول به سبد اضافه میشه.

موضوع بعدی هم این است که اگر لیستی درست میکنی دیگه نمیشه اون را پاک کرد یا اینکه محصولات داخل آن را ادیت کرد.

به همین خاطر فکر میکنم این ماژول کاربردی داره که من هنوز متوجه نشدم دقیقا چی هست.

کسی از دوستان با این ماژول کار کرده راهنمایی کامل اون را بگذاره.

در یک تاپیک دیدم که یکی از کاربران پیشنهاد داده بود هر کی یک ماژول را بصورت کامل توضیح بده که به نظرم فکر خیلی خوبی بود ولی مدیر انجمن آن را بسته.

از اینجا از مدیر محترم انجمن هم درخواست میکنم این تاپیک باز بشه تا کاربرانی  انجمن و استفاده کنندگان از فروشگاه ساز که تمایل دارند بتونن سهم خودشونو در گسترش این فروشگاه ساز ایفا کنن.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

فرقشون اینه که لیست مشتری رو شما می تونید توی پنل مدیریت ببنید . ترجمه سایت اصلی پرستاشاپ رو درباره این ماژول ها میزارم:

محصولات مورد علاقه (Favorite Products)

در هر صفحه محصول تنها برای مشتریانی که وارد حساب کاربری خود شده اند، لینکی را با عنوان " اضافه کردن این محصول به علاقه مندی های من " اضافه می کند. مشتریان برای مشاهده لیست علاقه مندیهای خود باید از طریق حساب کاربری روی لینک "محصولات مورد علاقه من" کلیک کنند.

بخش لیست علاقه مندی ها (Wishlist block)

این ماژول لینکی را با عنوان " افزودن به لیست دلخواه " به تمامی صفحات محصول اضافه می کند. کاربری که وارد سایت شده است می تواند لیست های دلخواه خود را ایجاد کرده و لینک آن را برای دیگران ارسال کند. مشتریان می توانند به هر تعدادی که می خواهند از این لیست ها ایجاد کنند.

صفحه پیکربندی این ماژول امکان مشاهده لیست مشتریان را برای شما فراهم می کند: بعد از انتخاب نام مشتری از لیست کشویی، می توانید یکی از لیست های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا با بارگذاری دوباره صفحه، محصولات موجود در لیست دلخواه مشتری برای شما نمایش داده شود.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

فرقشون اینه که لیست مشتری رو شما می تونید توی پنل مدیریت ببنید . ترجمه سایت اصلی پرستاشاپ رو درباره این ماژول ها میزارم:

سلام و ممنون از توضیحات شما

چیزی که ذهن مرا مشغول کرده این است که چرا در این قسمت امکان اضافه کردن تعداد وجود دارد و چه استفاده ای از آن میشود و بعد اینکه چرانمیتوان گروه های ایجاد شده و حتی محصولات انتخاب شده را حذف کرد شاید هم میشه من بلد نیستم.

اگر میشد از تعداد بدین صورت استفاده کرد که مثلا من پیشنهاد یکسری محصول را به همراه تعداد آن برای یکی از دوستانم که امکان خرید دارد ارسال میکردم و او می‌توانست کل سبد مرا به همان شکلی که ایجاد کردم خرید کند به نظر بهتر بود.

اگر از کاربران کسی در این خصوص اطلاعات بیشتری داره لطفا به اشتراک بگذارید.ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...