رفتن به مطلب

بروز مشکل در ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک مشکل در ثبت نام دارم لطفا راهنمایی نمایید.

در حالت ثبت نام  سریع با اینکه هر دو فیلد خبرنامه و ارسال پیشنهاد را در تنظیمات غیر فعال نموده ام  و در صفحه هم دیده نمیشوند خطا میگیره ومیگه باید این دو را تیک بزنید.

2 خطا وجود دارد

1. newsletter مورد نیاز است.
  2. optin مورد نیاز است.

در حالت Advance هم همین مشکل وجود داره علاوه بر آن دو خطای دیگه هم هست که یکی شهر و دیگری خط یک آدرس است و مسئله این است که اصلاا این دو فیلد هم دیده نمیشوند که بخواهم پر نمایم.

4 خطا وجود دارد

1. newsletter مورد نیاز است.
  2. optin مورد نیاز است.
  3. آدرس 1 مورد نیاز است.
  4. شهر مورد نیاز است.

چطور میتونم این مشکلات را حل کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست راهنمایی کنه؟

مشکل اینه که در بخش ثبت نام سریع فیلدهای خبرنامه و پیشنهاد اجباری شده و با تغییر در تنظیمات هم تغییر حالت نمیده و در زمان ثبت نام در حالت Advance نیز فیلد شهر با اینکه اجباری است مشاهده نمیشه (البته اگر ثبت نام سریع انجام بشه در زمان ثبت سفارش کلیه فیلدهای آدرس بصورت کامل ظاهر میشوند) 

من هم از ابتدا که قالب فارسی را نصب کردم برای تست مراحل ثبت نام حالت سریع را انتخاب و هر دو تیک خبرنامه و پیشنهاد را زدم به همین خاطر به این مشکلات بر نخورده بودم ولی الان متوجه شدم که این مشکل وجود داره و اگر در تنظیمات هر دو را غیر فعال کنیم باز هم از حالت اجباری بودن خارج نمیشه

البته صد در صد مطمئن نیستم که مشکل از قالب باشه چون دوستانی که این قالب را تولید کردند متخصص این مسئله هستند و بروز این مشکل در قالب احتمالش خیلی ضعیفه

یک احتمال دیگه اینه که خودم در روزهای گذشته جهت کاهش فیلدهای ثبت نام به پیشنهادات یکی از دوستان که در همینجا ارائه شده بود  تغییراتی دادم که حالا یادم رفته به حالت اول بر نگردوندم. (برای رد این احتمال در این مدت چند بار پوشه تم قالب را از فایل اصلی روی سایت ریختم ولی مشکل حل نشد)

اگر کسی میدونه چکار کنم و کمک کنه ممنون میشم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...