رفتن به مطلب

کندی سرعت در بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام . وقت بخیر

من چندوقت هست که مشکل کندی سرعت در بخش مدیریت دارم. خیلی خیلی کند شده.

دکمه های ذخیره خیلی کند لود میشه

تیکت زدم به هاست این جواب داده

موردی بر روی سرویس شما مشاهده نشد. حجم لاگ خطاهای سایت شما نیز بسیار بالاست و این با خطاهای برنامه نویسی اسکریپت شما ارتباط مستقیم دارد لطفا اسکریپت خود را بهینه نمایید.
برای انتخاب نسخه php سازگار با اسکریپت خود نیز می توانید از بخش select php version‌استفاده نمایید.

قالبم پارمیس هست و پرستا هم 1.6 هست. نه آنتی ویروس دارم روی سیستم نه فایروالم فعاله

چه باید کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

این کندی میتونه دلایل زیادی داشته باشه که بدون بررسی نمیشه نظر قطعی داد.

در سیستم تیکت بررسی درخواست فنی بدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با توجه به اینکه من تو بخش ادمین سایتم کند بودم نسخه پرستا شاپ طبق پیشنهاد دوستان ارتقا دادم. الان مرتب خطاهای مختلف دارم دریافت می کنم. با بخش هاست صحبت کردم اول گفتن مصرف تون باید بهینه کنید . باز توی روز تعطیل که فقط خودم از ادمین استفاده می کردم پیام خطا داشتم پاسخ دادن

سایت شما دارای خطا می باشد لطفا" error_log موجود درون هاست را برسی و برطرف سازید بسیاری از مشکلات شما می بایست برطرف شود

چطور باید این خطا رو برطرف کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل کندی من حل نشده

با توجه به اقداماتی که انجام شده لطفا اگر کسی از دوستان راهنمایی می تونه بکنه کمکم کنه

نسخه پرستاشاپ به 1.6.1.5 ارتقا پیدا کرده

هاست ارتقا پیدا کرده

سرعت اینترنت ارتقا پیدا کرده

با توجه به همه اقدامات صورت گرفته اوضاع بدتر شده و به شدت بخش ادمین کند هست

و به علاوه یک خطا هم به صورت مرتب تکرار میشه

خطای اتصال به سرور میده که نمیدونم الان مشکل از هاسته یا مشکل از اسکریپته

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هم تقریبا همین مشکل رو دارم، توی ارور لوگ هم مدام این ارور ها رو میده

[13-Sep-2016 11:33:45 Asia/Tehran] PHP Notice:  Undefined index: no_pts_discounted in /home/nightkal/public_html/cache/smarty/compile/27/b8/0f/27b80f0e13c6b2ab40ab620f883db2d3515da227.file.product.tpl.php on line 55
[13-Sep-2016 11:33:45 Asia/Tehran] PHP Notice:  Trying to get property of non-object in /home/nightkal/public_html/cache/smarty/compile/27/b8/0f/27b80f0e13c6b2ab40ab620f883db2d3515da227.file.product.tpl.php on line 55
[13-Sep-2016 07:51:45 UTC] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php53/usr/lib64/php/modules/ffmpeg.so' - libswscale.so.3: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[13-Sep-2016 03:43:29 UTC] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php53/usr/lib64/php/modules/ffmpeg.so' - libswscale.so.3: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان برای منم چند روزیه اینطوری شده 

اینم خطایی که دائم تکرار میکنه و نمیزاره هیچ چیزی رو ذخیره کنم

[22-Oct-2016 11:39:52 Asia/Tehran] PHP Warning:  require(/home/shopac/public_html/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:39:52 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  require(): Failed opening required '/home/shopac/public_html/config/config.inc.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:39:55 Asia/Tehran] PHP Warning:  require(/home/shopac/public_html/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:39:55 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  require(): Failed opening required '/home/shopac/public_html/config/config.inc.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:39:58 Asia/Tehran] PHP Warning:  require(/home/shopac/public_html/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:39:58 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  require(): Failed opening required '/home/shopac/public_html/config/config.inc.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:40:04 Asia/Tehran] PHP Warning:  require(/home/shopac/public_html/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:40:04 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  require(): Failed opening required '/home/shopac/public_html/config/config.inc.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:40:14 Asia/Tehran] PHP Warning:  require(/home/shopac/public_html/config/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
[22-Oct-2016 11:40:14 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  require(): Failed opening required '/home/shopac/public_html/config/config.inc.php' (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/shopac/public_html/index.php on line 27
لینک به دیدگاه

چون تاپیک من باز کردم بگم که من آخرشم نفهمیدم که مشکلم از کجا بود. ظاهرا همه چیز خوب بود اما هیچی درست نبود.

خلاصه هاستم از حالت اشتراکی به پرسرعت تغییر دادم. و کلی این بین تیکت زدم به هاست که قطعی داشت و اینا تا یه مدت که از انتقال گذشت کم کم درست شد. اما خیلی اذیت شدم. مرتب ارور میداد. کارم به کندی جلو می رفت و کلی ازم انرژی می گرفت اما الان درست شد. حالا نمیدونم دقیقا مشکلم کجا بود.

اما هم از طرف سرور بررسی کنید هم سی ام اس

لینک به دیدگاه

چون تاپیک من باز کردم بگم که من آخرشم نفهمیدم که مشکلم از کجا بود. ظاهرا همه چیز خوب بود اما هیچی درست نبود.

خلاصه هاستم از حالت اشتراکی به پرسرعت تغییر دادم. و کلی این بین تیکت زدم به هاست که قطعی داشت و اینا تا یه مدت که از انتقال گذشت کم کم درست شد. اما خیلی اذیت شدم. مرتب ارور میداد. کارم به کندی جلو می رفت و کلی ازم انرژی می گرفت اما الان درست شد. حالا نمیدونم دقیقا مشکلم کجا بود.

اما هم از طرف سرور بررسی کنید هم سی ام اس

من چند تا سایت دیگه روی این سرور دارم و به خوبی کار میکنه 

با فیلتر شکن درست کار میکنه بدون فیلتر شکن نه !

جالب اینجاست که من با چند سیستم مختلف با چند مدل اینترنت مختلف و از چند شهر مختلف توی استان تهران تست کردم همین مشکل رو دارم !

کد خطا هارو گذاشتم و داعم هم تکرار میشن  :unsure:

لینک به دیدگاه

تیکت بزنید تا مشکلتون بررسی بشه. در حالت عادی اون خطاها یعنی اون فایل وجود نداره و یا پرمیشنش مشکل داره. اگر مطمئن هستید مشکل از اونجا نیست تیکت بزنید تا بررسی بشه

لینک به دیدگاه

من مشکلم تا حدودی مرتفع شد .

1 - سایت رو  بروز رسانی کنید .

2 - حتما از یک مرورگری که تا حالا استفاده نکردید استفاده کنید

3 - اگر از اینترنت مخابرات استفاده میکنید اینم یکی از عواملش هست

چون احتمال داره شما رو در داخل لیست سیاه مخابرات باشید و با فیلتر شکن این محدودیت از شما برداشته میشه ( به خاطر استفاده از آپلود زیاد می باشد )

تبصره : بیشتر شرکت های ارائه دهنده اینترنت لیست سیاه دارن و مشترکین نامحدود یا حجمی خودشون که در ساعت اوج مصرف اقدام به دانلود میکنند رو بیش تر کنترل میکنند

4 - از کروم استفاده میکنید مواظب باشید که در حال آبدیت نباشد و یا از اکانت کروم خود استفاده نکنید

( بدلیل برخی افزونه هایی که با اکانت کروم شما انتقال میده با مشکل بر میخوردید )

این چند راهنمایی که خودم استفاده کردم و جواب گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...