رفتن به مطلب

اموزش ساخت بلوک

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام یه بلوک تو قالب سایتم ایجاد کنم و کدی که میخام رو توش بزارم یه کد اسکریپت لایو زیلا دارم یه کد دیگه برای سئو هست و .... تورو خدا اموزش بدید چطوری میتونم تو قالب این امکان رو ایجاد کنم اگه ماژول باید داشته باشیم برای این قسمت لطفا ماژول رو ویرایش کنید و بگید مثلا من کجای اون فایل تو ماژول باید کد خودم رو قرار بدمتا تبدیل به بلوک بشه تو سایت:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد لایو زیلا توی قسمت ماژولها LiveZilla را رو نصب کن در زیر شاخه بخش کاربری هست بعد کد اسکریپت یا ادرسشو بده به اون

در مورد بقیه موارد قبلا یه بلوکی برای این کار بود اگه پیدا کنم می زارم

لینک به دیدگاه

برای لایو زیلا ماژولش موجود هست و برای اضافه کردن اسکریپت به سایت میتونید از ماژول ضمیمه استفاده کنید. فقط توجه کنید که بعد از نصب این ماژول پوشه ای به نام blockatoh به لیست ماژول های شما اضافه میشه که باید دسترسی پوشه ی اون رو روی 777 قرار بدید و بعدش کد یا اسکریپت مورد نظرتون رو از طریق پیکیربندی در اون قرار بدید.

موفق باشید

1296916819.zip

لینک به دیدگاه

ادمین عزیز فقط لایو زیلا نیست لایو زیلا رو که نصب کردم خیلی چیزای دیگه مثلا نطر سنجی وبگذر یا .... ماژول ضمیمه رو از کجا دریافت کنم ؟؟ ممنون میشم کامل توضیح بدی داداشی

لینک به دیدگاه

جناب ادمین دست گلت درد نکنه خیلی به دردم خورد فقط یه سوال داداشی من میخام یکی دیگه هم همینطور حالتی داشته باشم باید چیکار کنم کمک میکنی رفیق

لینک به دیدگاه

کافیه دوباره همین ماژول رو روی سیستمتون extract کنید و نام پوشه ی homeNew رو بطور مثال به homeNew2 تغییر بدید و دوباره اون رو به حالت normal فشرده کنید (حتما با پسوند zip) و سپس روی پرستا شاپ بریزید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اول از همه نام پوشه باید با حروف کوچیک باشه (ترجیحا) یعنی بشه lz به جای LZ قبلی. شما باید دوتا فایل tpl و php که با نام blochatoh.tpl و blockatoh.php هستند رو هم به lz.tpl و lz.php تغییر بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در خط 79 فایل lz.php باید یه تغییر کوچولو ایجاد کنید. به این صورت. این خط رو:

return $this->display(__FILE__, 'blockatoh.tpl');

به خط زیر تغییر بدید:

return $this->display(__FILE__, 'lz.tpl');

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام تو لیست ماژول ها فعالش کردم اما مشکلش این هت که بلوک قبلی که ساخته بودم رو هم باهاش یکی کرد مثلا قبلی یه نظرسنجی بود تو بلوک الان اسکریپت لایو زیلا گذاشتم کدش رو اما هر 2 بلوک رو اسکریپت لایو زیلا مشون میده تو عکس گذاشتم گمونم باید تمامی اسم ها و .... کدهاش عوض بشه اینطور نیست؟

post-101-14373017257162_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

این اموزش ساخت بلوک عالی هست من که چندین تا بلوک ساختم باهاش.... اما داداش یه سوال چطوری به بلوک رو در وسط سایت داشته باشیم که به طور مثال میخام توش یه اسلاید شو بزارم میخام یه بلوک باشه بالای محصولات پرطرفدار که وسط صفحه هست اموزش اینم بهم بدی ممنونت میشم

لینک به دیدگاه

این اموزش ساخت بلوک عالی هست من که چندین تا بلوک ساختم باهاش.... اما داداش یه سوال چطوری به بلوک رو در وسط سایت داشته باشیم که به طور مثال میخام توش یه اسلاید شو بزارم میخام یه بلوک باشه بالای محصولات پرطرفدار که وسط صفحه هست اموزش اینم بهم بدی ممنونت میشم

هر چیزی رو نمیشه هر جایی هوک کرد ،

اونی که شما میخای خودش ماژول هست و تعریف شده که وسط باشه .

همه اسلایدر ها وسط صفحه لود میشن و شما از قسمت موقعیت ها میتونی تنظیم کنی نسبت به بقیه ماژولهای وسط صفحه کجا قراربگیره.

لینک به دیدگاه

اخه پرستا شاپ که ماژول اسلاید شویی نداره من میخاستم خودم یه اسلاید شو اسکریپتشو بگیرم و تبدلی به کد کنم و بزارم تو یه بلوک که وسط سایت هست همین وگرنه اسلاید شو اصلا من اسلاید شو درست حسابی برای پرستا ساپ تا الان ندیدم

لینک به دیدگاه

نمیشه یه بلوک رو به گرفت ویرایش کرد یا این بلوک منو هستش تو ماژول ها که متن صفحه اول رو نشون میده..... نمیشه تو این کد اسلاید شو گذاشت ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...