رفتن به مطلب

ماژول محصولات پرفروش و محصولات تازه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

بنده قالب مینا را خریداری نصب و فعال نموده ام ضمن سپاس از قالب زیبایی که ارایه داده اید در خصوص ماژول های محصولات پرفروش و محصولات تازه مشکلی برای بنده به وجود آمده است و آن هم اینکه با اینکه دکمه فعال بودن ماژول درصورتی که محصولی موجود نباشد را زدم باز هم محصولی را نمایش نمیدهد در پرطرف دارترین محصولات قسمتی وجود دارد که با انتخاب آن میتوانم مشخص کنم از په شاخه ای محصولات را نمایش دهد و مشکل رفع شد اما در این ماژول ها قسمتی وجود ندارد سپاس گذار خواهم بود اگر راهنمایی نمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

محولات پرفروش و محصولات جدید به صورت خودکار محصولات رو نمایش می دن. شما نمی تونید انتخاب کنید کدوم محصول توی ماژول پرفروش باشه چون محصولی که فروخته بشه توی این لیست قرار می گیره.

لینک به دیدگاه

با سپاس از پاسخ شما

متاسفانه فکر کنم منظور خودم را درست بیان نکرده ام بنده به هیچ عنوان نمیخواهم که محصولاتی که میخواهم در این قسمت ها نمایش داده شود بنده فروشگاه را به تازگی راه اندازی کرده ام و تبلیغات اش را شروع نکرده ام بنابراین مشکلی که پیش می اید این است که فروشی ندارم تا بتواند ماژول پرفروشترین ها را نشان دهد و تعداد محصولاتم نیز اندک است بنابراین در رابطه با جدیدترین محصولات نیز مشکل دارم در این ماژول ها گزینه ای وجود دارد با عنوان نمایش همیشگی بلوک که در توضیحاتش نوشته شده حتی اگر محصولی برای نمایش وجود ندارد سیستم خود محصولاتی را نشان دهد بنده این گزینه را روشن کرده ام اما باز هم محصولی را نمایش نمیدهد چگونه این مشکل را رفع کنم.

با سپاس

لینک به دیدگاه

نه نه این گزینه برای این نیست که محصول نشون بده اگه فعالش کنید. اون ماژول رو با عنوانش نشون میده خالی و بدون محتوا. و هیچ محصولی رو اضافه نمیکنه خودش. فقط اونو توی جایگاه نشون میده.

برای محصولات جدید که مشکلی نیست. چند تا محصول اضافه کنید تا نشون بده.

برای پرفروش هم خودتون چند تا خرید بکنید تا اون بلوک خالی نباشه

لینک به دیدگاه

نه نه این گزینه برای این نیست که محصول نشون بده اگه فعالش کنید. اون ماژول رو با عنوانش نشون میده خالی و بدون محتوا. و هیچ محصولی رو اضافه نمیکنه خودش. فقط اونو توی جایگاه نشون میده.

برای محصولات جدید که مشکلی نیست. چند تا محصول اضافه کنید تا نشون بده.

برای پرفروش هم خودتون چند تا خرید بکنید تا اون بلوک خالی نباشه

با سپاس لطف کردید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...